• Кухонна мийка з керамограніту і акрилу: переваги і недоліки

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 2 березня 2018 року

ⓅЖодна кухня не обходиться без мийки. Вона повинна бути максимально міцною, зносостійкою і мати привабливий зовнішній вигляд. Усім цим вимогам ідеально відповідає мийка з керамограніту.

Це функціональна, зручна у використанні і естетично приваблива продукція. Крім керамограніту для виготовлення мийок часто використовують акрил або кварц. Серед переваг таких виробів варто відзначити також, що це екологічно чистий матеріал, а це до вподоби багатьом господиням. Акрилові мийки можна замовити на сторінці moykiplus.ru/katalog/kuhonnye-mojki/uglovye.

Вважається, що найбільш довговічними є мийки, виконані зі штучного каменю. Крім цього саме штучний камінь відрізняється великою палітрою відтінків і фактур. Не дивно, що власне такі вироби полюбляють дизайнери інтер'єрів. Адже з його допомогою можна створити мийку, що стане модною родзинкою у затишній кухні.

Варто знати, що кухонна мийка, виконана зі штучного каменю, часто встановлюється в готелях і ресторанах. Вона стане відмінним доповненням і класичної домашньої кухні.

Керамогранітну мийку виробляють із:

  • подрібненої крихти натуральних каменів, зокрема граніту, мармуру, кварциту;
  • спеціальних полімерних з'єднувачів, часто з додаванням смол;
  • пігментів.

Якісна мийка повинна мати не менше 70% натуральних дрібноструктурних каменів. Такі вироби, виконані згідно з усіма діючими нормами, до того ж екологічно чисті. Вони не стануть місцем для розвитку бактерій. На них не утворюється цвіль. Такі вироби водонепроникні. Вони спокійно витримують перепади температур і велику кількість пари. Крім цього мийки зі штучного каменю досить зносостійкі. Вони не втрачають свого привабливого зовнішнього вигляду і функціональності через постійну дію агресивних виючих засобів.

Компанія МОЙКИ ПЛЮС пропонує своїм клієнтам мийки тільки з гарантією якості. Якщо у вас з'явилися питання, можна задати їх консультанту компанії, ми раді допомогти вам!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...