• Морозильне обладнання та їх види

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 22 лютого 2018 року

холодильне обладнання

ⓅНизька температура дозволяє їжі та різним продуктам залишатися свіжими протягом тривалого часу. Тому власники ресторанів, барів і кафе купують холодильне обладнання, яке використовується як для зберігання продуктів, так і в якості красивої вітрини для покупців.

До переліку продуктів, які потрібно зберігати при низьких температурах входять не тільки різні напої, кондитерські вироби, а й ті, що купують заздалегідь, як наприклад, м'ясо, заморожені овочі та інше.

Перш, ніж зважитися на придбання морозильної камери, моноблока або вітрини, варто дізнатися їх характеристики і вибрати з широкого асортименту той пристрій, який прослужить багато років. Детальний опис характеристик у великому каталозі можна знайти на сайті "Дім обладнання". Досить важливою умовою є і вартість установки.

Одним із популярних пристроїв, необхідних для кафе і ресторанів, є льодогенератори – вони створюють лід, який додають до напоїв або використовують для подачі морепродуктів, наприклад, устриць.

 холодильные витрины на сайте Domo.com.ua

Ще один необхідний пристрій – морозильна або холодильна шафа і камера

Вони бувають різних конструкцій (зі скляними або глухими дверима) використовуються як для демонстрації, так і для зберігання продуктів.

Купуючи таке обладнання, важливо пам'ятати, що в холодильній шафі, на відміну від морозильної камери, завжди підтримується низька плюсова температура. Тому вона добре підійде для зберігання напоїв, ковбас, салатів та інших готових страв. Існують і установки з комбінованим режимом температури.

Для охолодження продуктів, застосовуються і схожі за властивостями з камерами, вітрини для охолодження. Їх використовують зокрема для презентації вже приготованих страв, різних коктейлів і напоїв.

Термін експлуатації холодильних вітрин залежить як від виробника, так і від умов експлуатації. В середньому він складає 5-10 років.

Таку ж функцію виконують і холодильні столи, які стали популярними останнім часом. Вони дають хорошу можливість клієнтам ознайомитися із запропонованим асортиментом готових продуктів і при бажанні відразу ж зробити замовлення.

Шафа-вітрина зі скляними дверцятами стане хорошою рекламою і буде спонукати відвідувачів кафе або бару спробувати шматочок апетитного торту або ж прохолодного напою.

Для зберігання м'якого морозива незамінний фризер. Він прекрасно підтримує необхідний температурний режим для зберігання десерту.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...