• У чому перевага покупки житла в новобудовах Львова?

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 24 травня 2018 рокуⓅТой, хто збирається придбати житло у Львові, не міг не звернути увагу на те, наскільки широкий вибір пропонує міський ринок нерухомості. Тут пропонуються квартири в будинках різних типів. Обрати сучасні квартири в новобудові Ви зможете тут - https://globus.org.ua/.

Зустрічаються навіть пропозиції в історичних будівлях, наприклад, австрійської споруди 16-19 століть. Але такі варіанти, як то кажуть - на любителя. Середньостатистичнi сім'ї більше віддають перевагу квартирам у новобудовах. Нерухомість в цьому сегменті користується все більшим і більшим попитом.

Переваг у такого житла - безліч. Зрозуміло, в тому випадку, якщо Ви правильно виберете забудовника. Відзначимо, що в деяких випадках житло в нових будинках в цьому місті коштує дешевше, ніж квартири на вторинному ринку, так як пропонується воно без обробки. Само собою, що новоселам доведеться робити ремонт. Але, погодьтеся, якось немає сенсу переплачувати за ремонт на ринку вторинної нерухомості, який так чи інакше доведеться переробляти «під себе».

До того ж, житло в сталінках і хрущовках доводиться утеплювати. На первинному ринку ж його зводять уже з урахуванням сучасних технологій, спрямованих на енергоефективність. Завдяки цьому власники квартир мають можливість економити на теплі і електриці. До слова, системи опалення в таких будівлях найчастіше автономні.

Фахівці кажуть, що забудовники Львова активно застосовують в своїй роботі сучасні технології і матеріали, які повністю відповідають європейським стандартам. Є можливість вільного планування, що особливо затребуване у замовників. В такому випадку, площа житла - це відкритий простір. Як воно буде облаштовано - залежить тільки від фантазії майбутнього власника і його фінансових можливостей.

У новобудовах Львова відмінна шумоізоляція, що давно підтверджено новоселами. Навіть ліфти працюють безшумно. Чи варто говорити про те, що виконані вони у високій якості, а, значить, довгі роки не потребуватимуть ремонту?

Прибудинкова територія облаштована найкращим чином. У новобудовах передбачені комфортабельні паркінги, системи відеоспостереження, які повністю виключають спроби несанкціонованого вторгнення. І це - лише частина тих моментів, які приваблюють покупців.

На будівельному ринку Львова працюють переважно перевірені і надійні забудовники, які завоювали довіру інвесторів, тому майбутні власники житла можуть бути спокійні.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...