• Краса по-норвезьки: за арктичним колом з'явиться унікальний готель Svart

  • Середа, 18 квітня 2018 року

До 2021 року в Норвегії відкриється незвичайний готель Svart, у якому поєднуються унікальний дизайн і екологічна стійкість. Розташований поруч із льодовиком, Svart буде повністю енергетично автономним і навіть зможе виробляти надлишок енергії, який буде надходити у загальну мережу.

Готель Svart — результат співпраці між архітектурною фірмою Snøhetta, Arctic Adventure of Norway і будівельною компанією Powerhouse. Він відкриється у 2021 році та буде екологічно безпечним і енергоефективним.

У перекладі з норвезької Svart означає «чорний», що вказує на темно-синій лід льодовика Свартісен — древню природну спадщину Норвегії.

Будова розташується біля підніжжя льодовика Свартісен у північній Норвегії, трохи вище Полярного кола. У цьому місці влітку можна побачити полярні ночі, а взимку — насолодитися красою північного сяйва. Із вікон готелю можна буде спостерігати ландшафт фіорду Холандс.

Готель матиме округлу форму, яка забезпечить панорамний вид на фіорд; завдяки 360-градусному огляду віддаленого арктичного ландшафту відвідувачі відчуватимуть єднання із природою.

У дизайні готелю можна побачити елементи традиційного стилю норвезького рорбах (традиційні норвезькі рибацькі будинки). Раніше в таких будинках створювали fiskehjell — структури на зразок дерев'яних рам, на яких сушили рибу. Схожі елементи присутні і в дизайні Svart.

За проектом, будівля піднесена над водою на дерев'яних палях. Така конструкція допоможе зберегти природне середовище і «розчинити» кордон між землею та фіордом. Усе це дозволить гостям повністю поринути в арктичне середовище.

Готель буде генерувати власну електроенергію із використанням сонячних батарей та геотермальних свердловин і споживати на 85% менше енергії, ніж інші сучасні готелі.

Для оптимізації використання сонячної енергії архітектори врахували силу сонячного випромінювання. Щоб використовувати енергію сонця протягом усього дня незалежно від пори року, готель був спроектований у вигляді кола, у секторах якого розмістилися готельні номери і тераси.

Svart стане одним із постійних центрів туризму Норвегії, впевнені творці. Захоплюючі походи по льодовиках, участь у північних експедиціях і багато іншого у цій місцевості набуває особливої ​​чарівності — чарівності первозданної природи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...