Середа, Жов 28, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Британець зі своєю собакою очищає узбережжя від сміття (ФОТО)

Субота, 22 серпня 2020 року

Британець Уейн Діксон і його собака Кода — збирачі сміття на береговій лінії. Ось уже 2 роки, як вони очищають узбережжя, збирають кошти для благодійної організації MIND, і разом з організацією Keeping Britain Tidy навчають дітей піклуватися про навколишній світ.

Уейн Діксон (Wayne Dixon) і його чотириногий друг Кода вирушили в дорогу узбережжям материкової Британії першого дня лютого 2016 року.

На згадку про свого покійного батька Джона Діксона, автора кількох путівників, Уейн збирає кошти для благодійної місії MIND: у його родині та серед друзів є ті, хто страждає від біполярності та депресії.

«Я роблю це в пам'ять про мого покійного батька Джона Л. Діксона, який багато років страждав від біполярного розладу та помер у вересні 2012 року. Ми з батьком часто гуляли ділянками берегової лінії, і тоді був найщасливіший час для мене. Зараз я продовжую цю справу: використовую її як самозцілення і як можливість збирати гроші для благодійної організації MIND. Моя мета — змінити ставлення оточуючих до людей із психічними розладами через підвищення загальної поінформованості».

За спиною Уейна великий рюкзак, у руках — щипці та великий мішок для збору сміття.

Допомагає Уейну впродовж 7000-мильної місії його улюблений компаньйон — собака Кода. Усього за 9 місяців він змінив 4 хазяїв. Після смерті батька Уейн і його сестра Максін взяли Коду собі, і так він знайшов свій дім. Уейн також збирає кошти для Northern Inuit dog Rescue Society.

Подорож Уейна розрахована на дуже скромний бюджет. Він покриває лише його основні потреби та потреби Коди, але його не вистачає на заміну зношених чобіт або зламаного обладнання. Для покриття цих витрат вони покладаються на сторінку збору коштів.

Уейн і Кода вже пройшли понад 2700 миль, очищаючи берегову лінію від сміття та заохочуючи людей замислюватися про екологічні та соціальні проблеми, які турбують місцеві громади.

Уейн Діксон сподівається, що його робота зможе підвищити рівень поінформованості та допоможе виховувати маленьких дітей так, щоб вони цінували принципи Keeping Britain Tidy — незалежної благодійної організації, яка ставить перед собою три мети: усунення сміття, скорочення відходів і підтримання чистоти пляжів, парків та вулиць.

Comments   

загрузка...