Субота, Жов 24, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Чилі знайшли вирішення проблеми забруднення океанів пластиком через старі рибальські сітки: їх переробляють на ігри (ВІДЕО)

Четвер, 9 липня 2020 року

Це знижує загрозу для життя морських тварин і допомагає запобігти глобальному забрудненню океану.

Викинуті рибальські сітки складають майже 10% від усіх забруднень пластиком у Світовому океані. Щоб допомогти зупинити накопичення цих відходів, каліфорнійська компанія зі скейтбордингу Bureo розпочала програму Net Positiva.

Заснована в Чилі, ця програма надає кілька точок збору рибальських сіток, що допомагає зробити переробку старих мереж легкою і соціально очікуваною. Останнім продуктом Bureo є Jenga Ocean.

Jenga Ocean — відома настільна гра «Вежа», яку потрібно зібрати з окремих брусків, виймаючи їх з нижніх «поверхів» і докладаючи наверх вежі.

Зазвичай бруски «Вежа» зроблені з дерева, а в Jenga Ocean — із перероблених пластикових гранул, отриманих після переробки 2,3 мстарих сіток.

На кожному блоці Jenga Ocean зображені морські тварини, яким загрожує небезпека вимирання від забруднення пластиком. І, звичайно ж, упаковка гри повністю утилізується — вона виробляється з перероблених матеріалів.

Як кажуть екологи, кількості пластику з океану достатньо для створення величезного асортименту предметів одягу та взуття, включаючи чоботи, сумки, чашки і тарілки.

Comments   

загрузка...