• Український стартап створив «розумну» станцію для зарядки електромобілів із 4G

  • Четвер, 15 березня 2018 року

Київський стартап створив смарт-станцію для зарядки електромобілів — ChargeX SC3211. Крім наявності основних функцій, станція підтримує стандарт 4G, може роздавати високошвидкісний інтернет і дозволяє користувачам дізнаватися заздалегідь про наявність вільних паркомісць.

Творцями «розумної» зарядної станції стали розробники зі стартапу, який раніше отримав популярність завдяки хмарному сервісу для мереж зарядних станцій.

Нове досягнення команди — зарядка власної розробки, яка за інноваційністю перевершує більшість кращих іноземних аналогів, повідомляє Еcotown.

ChargeX SC3211 — перша українська OCPP-сумісна зарядна станція, яка відповідає європейським стандартам. Станція повністю зроблена в Україні, а її компоненти силової частини — з Європи.

Вона підтримує сучасний протокол OCPP 1.6. Завдяки конструктивним особливостям на програмному рівні, вона може оновитися онлайн до протоколу наступного покоління — OCPP 2.0., який іще знаходиться у стадії розробки в Open Charge Alliance.

ChargeX SC3211 підтримує стандарт 4G і може роздавати високошвидкісний інтернет завдяки вбудованому Wi-Fi модулю.

Опція вбудованої камери (для зарядних станцій в публічних місцях) допоможе користувачам ще по дорозі до зарядної станції перевірити, чи вільне паркувальне місце біля зарядки.

Як зарядний порт використовується унікальна для України «розетка» від Mennekes. Вона має максимальний рівень захисту та дозволяє користувачам підключати штекер тільки однією рукою, як показано на відео нижче.

На всіх зарядних станціях ChargeX безкоштовно налаштовується хмарний сервіс OnCharge. Він дозволяє дистанційно керувати станцією.

Із першого дня експлуатації можна підключити опцію білінгу, що дозволяє отримувати прибуток від користування станцією.

Якщо використовувати ChargeX SC3211 для бізнесу (послуга платної підзарядки електромобіля), то термін її окупності складає від 1,8 до 3 років.

Із питань придбання зарядної станції можна звернутися до офіційного представника в Україні — компанії Faraday.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...