• Створено екологічні SRD-дисплеї, які добре працюють при яскравому світлі, — Bodle

  • Середа, 21 лютого 2018 року

Екранні пристрої вимагають великої кількості енергії, випромінюють блакитне світло і погано працюють при яскравому освітленні. Але нове покоління гнучких SRD-дисплеїв Bodle з різними додатками, розробленими дослідниками з Оксфордського університету, ось-ось змінять це.

Нові ультратонкі гнучкі SRD-дисплеї Bodle створюють колір і зображення за рахунок відображення природного світла нанопікселями.

Зворотне відображення світла через активний шар зі змінним показником заломлення дозволяє глядачам сприймати ряд кольорів.

Тоді як для підсвічування звичайних дисплеїв потрібно багато енергії, що представляє одну з основних причин втрати енергії акумулятора смартфону, новий дисплей використовує секціоновану кількість енергії для живлення та нічого не споживає при відображенні статичних зображень.

Нова технологія відображення інноваційних ультратонких дисплеїв дозволяє контролювати колір і світло, використовуючи при цьому мінімальну потужність.

За словами розробників, рефлексивні дисплеї розкривають перспективне майбутнє багатої гами кольорів і малопотужних відео-сумісних дисплеїв, із яких можна читати так само легко, як і з освітленого сонцем паперу.

Хоча e-paper, який використовується багатьма пристроями, також є читабельним в умовах яскравого освітлення, дисплей SRD Bodle має відмінності. Він споживає зовсім мало енергії, а також дозволяє показувати відео із дуже високою роздільною здатністю.

Крім того, дані дисплеї можна використовувати навіть в якості яскравих, динамічних доповнень до одягу і аксесуарів.

Хоча компанія Bodle не визначила точну дату, коли їхні SRD будуть комерційно доступні, проте нещодавно вони отримали фінансування у 6 мільйонів фунтів стерлінгів, і це означає, що відбиваючі дисплеї незабаром можуть стати звичайним явищем.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...