• Термочутлива етикетка підказує, чи потрібно охолодити напій перед вживанням

  • Понеділок, 5 лютого 2018 року

У Великобританії створили термочутливу етикетку, яка підказує, чи потрібно охолодити напій перед вживанням. Етикетка змінює колір, якщо напій занадто теплий, і стає синьою, коли він досягає ідеальної температури.

Щоб розробити нову термочутливу етикетку, компанія Griffiths Brothers Gin співпрацювала з лейблом Royston. В етикетці використовуються термохромні чорнила. Завдяки їм, коли пляшка охолоджується до ідеальної температури, частина етикетки стає синьою.

Griffiths Brothers Gin використовує холодну дистиляцію, що відрізняється від інших брендів, які використовують більш традиційний метод теплової дистиляції.

Яскрава етикетка пляшки з блакитними блискітками підказує, що напій пройшов нетеплову підготовку. Поки напій не стане досить прохолодним для пиття, задня частина етикетки буде прозорою, а потім, коли пляшка буде нагріватися, колір поступово зникатиме. Коли весь колір зникне, пляшку потрібно буде повернути в холодильник.

Схожа концепція вже використовується в напоях інших брендів, проте це — абсолютно нова концепція, яка використовується в Gin-індустрії, щоб «відобразити сучасну мінімалістичну тендітність бренду Griffiths Brothers».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...