• «Розумна» душова кабіна допомагає економно витрачати воду — Livin Shower

  • Четвер, 1 лютого 2018 року

Стартап зі США створив «розумну» душову кабіну Livin Shower, яка мінімізує витрати води і може підключатися до інших інтелектуальних пристроїв. Також вона дозволяє користувачам попередньо встановити ідеальну температуру і економно витрачати воду.

Вода є одним із найцінніших ресурсів на нашій планеті, тож людство постійно думає про те, як використовувати її більш економно. Для тих, хто шукає розумний спосіб зберегти воду у своїх будинках, тепер є Livin Shower, метою якого є створення «holistic shower experience».

Livin Shower підігріває воду, а потім зупиняє нагрів, коли температура води досягає заданої поділки. Відтак можна увійти та після одного натискання кнопки почати відразу приймати душ. Пристрій використовує алгоритм управління температурою для знаходження найкоротшого часу, необхідного для досягнення заданої температури, і дозволяє користувачам припиняти і відновлювати потік за збереження температури, зводячи до мінімуму втрати води.

На відміну від інших «розумних» душових кабін, Livin Shower встановлюється за лічені хвилини за допомогою простих ручних інструментів — жоден сантехнік не потрібен. Він поставляється з мобільним додатком, який дозволяє не лише віддалено запускати душ, але і контролювати використання води. Душ також може підключатися до музичних програм, таких як Spotify, де можна створити списки відтворення, і до голосових додатків для активації душа за допомогою голосових команд.

Додаток також дозволяє користувачам створювати до 10 профілів, кожен з яких має власну настройку температури, музики та підключення до інших пристроїв. Блокування буде також обмежувати температуру в зазначеному діапазоні — це особливо корисно для дітей.

Livin Shower об'єднує безліч інших нововведень, які покликані перетворити практично весь будинок на інтелектуальний пристрій. До них відносяться модульні розетки і смарт-штори, які можуть генерувати електроенергію.

Livin Shower на даний час доступний на Kickstarter, ціни починаються від $349. Якщо проект досягне мети фінансування, Livin Shower можуть відправитися до своїх замовників восени 2018 року. Очікується, що згодом смарт-душ буде коштувати близько $599.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...