• «Розумний» ліхтарик для велосипедистів — Cosmo Bike

  • Середа, 31 січня 2018 року

Французький стартап під назвою Cosmo Connected створив «розумний» ліхтарик Cosmo Bike для велосипедистів. Завдяки Cosmo Bike поїздка на велосипеді стає більш безпечною: він попереджає учасників дорожнього руху про те, що велосипедист йде на поворот, і відправляє сигнал тривоги в разі аварії.

Як знає кожен велосипедист, основне для безпечної поїздки — бути видимим для автомобілей на дорозі. Французький стартап під назвою Cosmo Connected сподівається спростити це завдання для велосипедистів за допомогою смарт-ліхтарика, який кріпиться магнітами до задньої частини шолома.

Наразі Cosmo вже створив подібний ліхтарик для мотоциклетних шоломів — Cosmo Moto, і сподівається, що новий ліхтарик, який отримав назву Cosmo Bike, стане першим у цій серії для різних цілей: катання на лижах, верхової їзди, будівництва, для кур'єрів і поліції.

Cosmo Bike важить усього 80 грам і має 8 світлодіодних ламп — чотири червоних і чотири жовтих, і поставляється зі спеціальним додатком. Інтелектуальні функції ліхтарика включають автоматичні сигнали повороту, які можна активувати за допомогою SatNav у додатку або вручну за допомогою пульта дистанційного керування, який кріпиться до керма.

Існує також індикатор уповільнення, який повідомляє іншим учасникам дорожнього руху про те, що гонщик зупиняється або сповільнюється, і детектор падіння, який може відправляти аварійні контакти або сповістити аварійні служби, якщо велосипедист отримав травму. У користувачів також буде можливість підписатися на послугу надсилання повідомлення друзям, родичам та аварійним службам у разі аварії.

Ліхтарик Cosmo для мотоциклів уже доступний, і компанія сподівається, що версія для велосипедів буде готова до середини 2018 року. Як очікується, пристрій буде коштувати близько $60.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...