• Усі переваги iPad Pro

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 8 липня 2017 року

ⓅМинуло не так багато років, як на ринку електроніки з'явилися перші планшети. І якщо спочатку вони призначалися для комфортного користування елементарними програмами і додатками, то зараз вони успішно витісняють ноутбуки та десктопи.

На думку представників компанії Apple, їх планшети можуть повністю замінити стандартні ноутбуки, і як показує статистика, вже 72% людей використовують iPad більше, ніж звичайний лептоп. Давайте разом розглянемо всі переваги, які виводять планшет Apple в лідери серед електронних девайсів.

Комфортне користування

Розробники iPad Pro використовують технологію пасивного охолодження, що додає пристрою надійності, і позбавляє від зайвого шуму. Багато користувачів сходяться на думці, що робота на безшумному девайсі стає в рази комфортнішою, тому iPad Pro ідеальний варіант для «тихого» використання. Також, виробники відмовилися від гучних вентиляторів в планшеті. Тепер навіть при великому навантаженні, планшет працює в абсолютній тиші.

Автономність

Маючи потужну продуктивність, планшети від компанії Apple завжди славилися відмінною автономністю. Останні моделі можуть зрівнятися з MacBook, і забезпечити комфортне користування планшетом протягом повного робочого дня.

Якщо використовувати планшет для перевірки пошти, роботи з документами і перегляду соціальних мереж, пристрій зможе працювати без підключення до енергомережі до 12 годин. Деякі користувачі повідомляли, що при правильній зарядці і пасивному користуванні, планшет може пропрацювати цілих три дні.

Продуктивність

Незважаючи на те, що в планшеті використовується мобільна операційна система, потужна «начинка» iPad Pro гарантує кращу продуктивність. У цьому плані, планшет може позмагатися навіть із ноутбуком.

Мобільна ОС за своєю дією набагато простіша, ніж у ноутбуках і комп'ютерах, тому програми і додатки завантажуються швидше. Якщо вас влаштовує iOS, тоді робота на планшеті буде набагато продуктивнішою і швидшою, ніж на ноутбуці.

Малогабаритність

Для людей, чия робота полягає в постійних зустрічах і відрядженнях, Айпад буде найбільш оптимальним варіантом. Його невеликий розмір дозволяє власнику з легкістю переносити пристрій з одного місця в інше. Навіть при своїй потужній продуктивності, планшет неймовірно легкий і тонкий. Такий девайс комфортно транспортувати і завжди тримати при собі.

Мультимедійні якості

Компанія Apple розширила кількість програм і додатків для Айпад, тому всі перегляди серіалів, фільмів, новин стали ще доступнішими. Завдяки програмам, вам не доведеться завантажувати відеоматеріали через торрент або браузер, як в стандартному ноутбуці. Для додаткової зручності були встановлені потужні чотири динаміки, що забезпечують високоякісний перегляд фільмів і гучне прослуховування аудіозаписів.

Виходячи з усіх характеристик Айпад нового покоління, можна з упевненістю сказати, що пристрій цілком може замінити ноутбук. Якщо ви користуєтеся девайсом для роботи з документами і виходу в інтернет, iPad Pro буде ідеальним вибором. Такий пристрій легкий і компактний, його можна завжди взяти з собою. До того ж завдяки своїй автономності, Айпад буде зручним у використанні в дорозі і подорожі.

Компанія Apple з кожним разом випускає все більш потужні моделі планшетів, тому їх пристрої не залишають високі позиції топів. Кожен інтернет магазин техніки пропонує різні моделі Айпад, які виділяються своїми функціями. Ви зможете вибрати пристрій, який буде відповідати конкретно вашим запитам.

 *Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...