• Розумні годинники Samsung вибір для активних

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Неділя, 28 січня 2018 року

Корейські компанії є світовими лідерами з виробництва і постачання електроніки. Бренд Samsung, гідний конкурент Apple, пропонує споживачам різні високотехнологічні пристрої: смартфони, планшети, а також розумні годинник.

Виробник пропонує покупцям дві версії:

Frontier пристрій з великогабаритним корпусом, що підходить для любителів активного відпочинку. Версія підтримує віртуальні SIM-карти (наявність модуля зв'язку 3G/4G). Корпус годинника виготовлений у відповідності зі стандартами MIL-810G і IP68 (захист від механічного впливу, потрапляння пилу і бризок, однак занурювати пристрій у воду не рекомендується).
Classic версія, корпус якої має менші габарити, виглядає акуратною і витонченою.

Особливості

Перевагою, і одночасно недоліком (на думку деяких користувачів) є «безель» (поворотний диск) для навігації по меню. Він використовувався (тут) в попередніх моделях, а в новій був злегка модифікований для більшої зручності. Навігація пальцем на відносно невеликому сенсорному дисплеї виснажливе заняття.

Безель значно спрощує доступ до налаштувань і додатків. Поворотний диск звичний елемент звичайного годинника. Компанія Samsung перший виробник, який вирішив використовувати його в smartwatch. Gear S3 також містять апаратні кнопки «Назад» і «Додому».

Діаметр екрану був збільшений з 1,2 дюйма (у попередній моделі) до 1,3 дюймів. Його дозвіл 360х360 точок. Технологія виробництва SuperAMOLED (яскраве зображення, яке добре видно при денному світлі). Сенсор відгукується без уповільнення. Додаткові елементи пристрою: динамік і мікрофон.

Операційна система

Нова модель розумних годин від Samsung Gear S3 Classic, функціонує під управлінням Tizen OS, оптимізоване під особливості роботи пристрою ПЗ зі зручним для користувача інтерфейсом і інтуїтивно зрозумілим меню. Недолік ОС - невелика кількість додатків, створених розробниками.

Технічні характеристики

Серцем годинника є двоядерний процесор, який працює на частоті 1 ГГц. Обсяг ОЗП 768 Мб, ПЗП 4 Гб. Користувач може зберігати музичні файли, які буде слухати під час пробіжки. Автономність роботи забезпечується акумулятором 380 мАг (до 2 діб без підзарядки при неінтенсивному використанні). Обидві версії годинників мають пульсометр, підтримують технології Samsung Pay і GPS.

Де купити?

Обидві версії годинників доступні в онлайн-сервісі магазину Секунда, одного з найбільш популярних магазинів серед українських покупців.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...