Середа, Жов 28, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

В Австралії створили робота-помічника GardenSpace для догляду за садом

Четвер, 7 травня 2020 року

Він поливає рослини, економно використовуючи воду, і відлякує шкідників. «Розумний» помічник незамінний для тих, хто хоче отримувати великі врожаї, але не може проводити у саду багато часу.

Розроблений для використання в саду площею до 10 м2, розумний помічник для саду GardenSpace стежить за поливом рослин, відлякує комах і попереджає господаря про потенційні проблеми.

Він має 360-градусну поворотну камеру https://technomarket.biz.ua/64-wifi-videokamery, яка підключена до Wi-Fi та до джерела води. Для харчування робот використовує енергію сонця і не потребує підзарядки, легко і швидко налаштовується.

Після установки користувачеві потрібно завантажити додаток і ввести інформацію про рослини, які вирощуються на ділянці. Додаток пропонує найкращий час для посадки та збору врожаю, а також потенційне позиціонування, щоб максимізувати зростання у залежності від того, що ще знаходиться у саду.

Робот працює на сонячній енергії і функціонує навіть у похмурі дні. Його смарт-камера повертається на 360 градусів і записує зображення та відео. Коли камера виявляє тварину або шкідника, вона спрямовує спрей води безпосередньо на непроханого гостя.

Основні функції GardenSpace:

  • дізнається, чи здорові ваші рослини: смарт-камера GardenSpace контролює здоров'я рослин та інформує про те, як піклуватися про них;
  • ніколи не забуває поливати: GardenSpace виявляє брак води у вашому саду та поливає рослини, дозволяючи вам не витрачати на це час;
  • тримає тварин на відстані: GardenSpace виявляє і стримує шкідників за допомогою бризок, зберігаючи ваші рослини в безпеці.

За допомогою GardenSpace на площі 10 м2 можна вирощувати продукцію більш ніж на $700 щороку.

Для тих, хто хоче отримати додаткову підтримку, є можливість скористатися хмарними послугами. Ця служба надає консультації та відгуки експертів з садівництва. Послуга надається за абонентську плату.

Comments   

загрузка...