• Підводка для очей: простий рецепт із 2 компонентів

  • П'ятниця, 26 січня 2018 року

Очі, як кажуть, є дзеркалом душі. Це дзеркало може краще відображати красу, що йде зсередини, якщо підібрана правильна підводка для очей. Існує кілька відмінних рецептів, як своїми руками і з натуральних складових зробити підводку. Із одним з таких рецептів ми познайомимо вас сьогодні.

Той, хто давно визначився із вибором безпечної косметики, знає, що її досить просто можна зробити власноруч. Для цього не потрібна спеціальна апаратура та пристосування, адже все геніальне просто.

Також не потрібне спеціальне навчання або вишукані інгредієнти, які зрештою збільшують витрати. Для створення цієї підводки для очей потрібно трохи кокосового масла, баночка та кілька капсул із активованим вугіллям. І ще один «інгредієнт» — це ваше терпіння.

Активоване вугілля є досить популярним інгредієнтом, який використовується для створення туші та підводки для очей. У деяких рецептах, які можна знайти в інтернеті, використовують тільки воду. Але як радитьВeautytips 4 her, використання кокосового масла замість води робить суміш більш стійкою та більш кремовою, у порівнянні з гель-лайнером або рідким лайнером, що зручно для нанесення.

Ця домашня підводка для очей чудово тримається цілий день без будь-яких проблем.

Тож почнемо!

Як зробити підводку для очей

Вам знадобиться:

  • 1/2 ч. л. кокосового масла;
  • 2—3 капсули активованого вугілля;
  • порожня ємність (наприклад, баночка від тіней для повік).

Приготування:

1. Відкрийте 2—3 капсули активованого вугілля та висипте порошок у порожню ємність для тіней для повік.

2. Додайте 1/2 ч. л. рідкого кокосового масла (трохи більше або трохи менше — залежить від того, якого типу лайнер ви хочете).

3. Змішайте вугілля та кокосове масло за допомогою палички або пензля для підводки, поки суміш не стане однорідною.

4. Зберігайте суміш у добре закритій баночці.

Використовуйте кутовий пензель для підводки для нанесення лайнера на очі, і все готово!

За пару хвилин із мінімальними зусиллями можна зробити свою особисту підводку для очей.

Порада тим, хто носить контактні лінзи: щоб уникнути будь-яких неприємних наслідків, використовуйте підводку до того, як вставити лінзи.

Щоб отримати підводку для очей різних відтінків коричневого, спробуйте поекспериментувати з кольором, додавши у суміш какао-порошок.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...