• Створена міні-посудомийна машина, яка готує їжу і економить воду

  • Четвер, 8 лютого 2018 року

Американська компанія Heatworks нещодавно представила нову посудомийну машину Tetra: досить компактна, щоб поміститися на стільниці, а й досить велика, щоб вимити дві повні настройки, посудомийна машина також може готувати їжу на пару.

Компанія Heatworks із Південної Кароліни спеціалізується на поліпшенні способів використання води в домашніх умовах. Нещодавно вона представила свою посудомийну машину Tetra: компактна, прозора, їй потрібна тільки електрична розетка (а не водопровід). Температуру Tetra можна точно регулювати, що дозволяє готувати їжу на пару та мити посуд.

У Tetra є нетрадиційна система нагрівання металу, це запатентована технологія Heatworks, в якій для створення чистого і високоефективного тепла використовуються електроди, що знаходяться у воді.

Відсутність підключення до водопроводу робить Tetra переносною, що дуже зручно. Кожне завантаження посудомийної машини займає 10 хвилин. У порівнянні зі звичайною посудомийною машиною, Tetra вимагає у 10 разів менше води.

У машині є два повні налаштування або 10 додаткових функцій, а миттям посуду і температурою можна керувати за допомогою додатку.

Tetra буде доступна в кінці 2018 року менш ніж за $300.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...