• Нова послуга Mobile ID дозволяє підписувати документи через смартфон

  • Середа, 31 січня 2018 року

В Україні запустили новий сервіс, за допомогою якого через смартфон та інтернет можна користуватися комерційними сервісами, отримувати державні послуги і завіряти документи. Такі документи будуть мати таку ж силу, як і паперові з печаткою та підписом.

Новий сервіс став можливим завдяки технології ідентифікації через смартфон, повідомляє Na сhasi.

Послуга Mobile ID дозволяє за допомогою мобільного телефону провести ідентифікацію особи та використовувати електронно-цифровий підпис для доступу до електронних послуг і документообігу. Для цього сервісу потрібні звичайний мобільний телефон і спеціальна захищена SIM-карта. Вона забезпечує підтримку функції криптографічного захисту інформації.

Спочатку потрібно звернутися до офісу свого оператора мобільного зв'язку та оформити SIM-карту. Не забудьте взяти ідентифікаційний код і паспорт. У «Київстар» вже почали видачу таких карт контрактним клієнтам. До середини поточного року їх можна буде оформити також у «Vodafone Україна» та Lifecell.

Після отримання нової карти на мобільний телефон буде надходити службове SMS, яке ініціює в телефоні процедуру накладання електронного цифрового підпису.

У службовому SMS є унікальний код документа, який підписує користувач. Після цього користувач вводить пін-код доступу до SIM-картки, потім пін-код особистого ключа та отримує послугу.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...