Неділя, Вер 26, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

У Південній Кореї створили інтерактивні іграшки гасяпон, які допоможуть дітям вивчати хімію (ВІДЕО)

Вівторок, 21 липня 2020 року

Капсульні іграшки, які часто продаються у торгових автоматах, дуже популярні серед маленьких дітей по всьому світу. У Південній Кореї створили незвичайну іграшку-капсулу Element Capsule з інтерактивним контентом, який представляє більш простий спосіб вивчення основ хімії для дітей.

В Азії капсульні іграшки часто називають гасяпон — словом, сформованим з японського звуку «гася» (або «гаша»), що означає ігровий автомат із ручним керуванням. «Пон» стосується звуку від іграшкової капсули, яка випадає з автомата.

Нерідко іграшки є колекційними та рідкісними, їхні персонажі варіюються від мініатюрної версії The Scream Едварда Мунка до популярних фігурок аніме.

Нещодавно південнокорейські дизайнери Ko Hyunseon і Shin Daji розробили нові капсульні іграшки Element Capsule. Їхня робота була відзначена нагородою у сфері дизайну Red Dot Award.

Ми не можемо побачити хімічні властивості речовин на власні очі, і у школі учням часто потрібно запам'ятовувати періодичні таблиці. Дизайнери запитали себе: «Як придумати більш цікавий і творчий спосіб зрозуміти хімію замість того, щоб забивати мізки періодичними таблицями?»

Світ складається з елементів, і, отже, хімія може стати більш зрозумілою, якщо показати, яким чином вона постійно присутня в нашому повсякденному житті.

Element Capsule — інтерактивна іграшка, яка допомагає вивчати основи хімії. Кожна іграшка гасяпон із цієї серії представляє один із 118 елементів, і вона має свої особливості, що полегшує їх запам'ятовування. Користувач може дізнатися про елементи, молекулярні структури та хімічні реакції через додаток Augmented Reality (AR), що робить процес навчання більш приємним.

Усі елементи візуально представлені як кумедні персонажі, а хімічні властивості елементів передаються в їхній конструкції через використання різних кольорів, форм і виразів обличчя. Наприклад, водень є найстарішим елементом у Всесвіті та володіє вибуховими властивостями. Отже, у капсулу «Водень» вміщено істоту з довгою бородою, рогами та палаючим рудим волоссям.

Кожна капсула містить один символ елемента з інформацією про його хімічну назву, атомний номер, вагу та властивості.

Матеріал, який використовується для смуги у середині капсули, вказує, чи є елемент металом, чи неметалом.

Гасяпони також розроблені з використанням доповненої реальності (AR). Користувачі можуть завантажити додаток і навести свій смартфон або планшет на іграшку, щоб дізнатися більше про кожен елемент.

Капсули самі по собі є магнітними. Якщо об'єднати дві або більше капсули, додаток AR буде відтворювати відео, що показує, як елементи об'єднуються, щоб сформувати нову речовину.

Відео з різних комбінацій елементів можна зберегти в архіві додатки, що дозволить користувачам експериментувати з різними комбінаціями.

Comments   

загрузка...