• Сам собі тренер: 9 найкращих додатків для ефективних занять

  • Середа, 7 лютого 2018 року

Регулярні тренування будь-якого виду корисні для здоров'я тіла та розуму. Але що робити, якщо не завжди є можливість записатися на фітнес або до спортзалу? За допомогою спеціальних програм на мобільний телефон ви завжди можете скласти програму тренувань, стежити за своїм самопочуттям і досягати кращих результатів.

Подивимося правді в очі: багато хто з нас не уявляє жодного дня життя без телефону. Насправді, деякі дослідники запевняють, що жінки більш схильні прив'язуватися до своїх гаджетів, ніж чоловіки.

Звичайно, будь-якої вільної хвилини тягнутися до телефону і прокручувати стрічку новин в соціальних мережах — справа не дуже корисна. Але ж телефони можна використовувати з користю, вірно? Наприклад, для самонавчання і організації свого дня.

Ще один варіант — додатки для тренування. Дев'ять телефонних додатків, яким ділиться Ashley Ross, допоможуть вам досягти своїх цілей, незалежно від того, вони великі чи малі. Подивіться можливості додатків і завантажте найкращий для себе варіант.

Щоб розкрити власні навички та реалізувати невиявлені таланти, іноді варто звернутися до тренера особистісного зростання. Саме він допоможе рости і розвиватися вам як особистості, добиватися своїх цілей і йти вперед.

Корисні мобільні додатки для ефективних тренувань

Strava

Цей GPS-додаток чудово підходить для бігунів і велосипедистів. Він відстежує ваш прогрес, темп і швидкість, а потім використовує цю інформацію, щоб допомогти вам вдосконалити результати. Основний пакет безкоштовний, а Premium Upgrade пропонує додаткові функції, навчальні відеоролики і пряму зворотний зв'язок.

Aaptiv

Якщо ви не зовсім готові до того, щоб стати тренером для самого себе, спробуйте Aaptiv. Ця програма пропонує тренування під керівництвом тренера в області бігу на відкритому повітрі, тренування на біговій доріжці, вправи на витривалість і багато іншого. Ви можете відстежувати свій прогрес і навіть завантажувати деякі з тренувань. Aaptiv пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію.

Down Dog

Не витрачайте час на фешенебельні студії йоги і виберіть натомість Down Dog. Ця програма надає різні рівні йоги з музикою і аудіо інструкціями. У заняття входять повні або короткі форми практики — хороший варіант для тих днів, коли у вас просто немає часу, є навіть і відновлювальні сеанси. Додаток, що має 5-зірковий рейтинг у магазині iTunes, безкоштовний. Його професійна версія, яка має різноманітність плейлистів і специфічні цілеспрямовані практики, платна.

MINDBODY

Якщо ви шукаєте новий зал, клуб або яку-небудь конкретну тренування, додаток MINDBODY надасть вам локальний доступ до студій поблизу. Ви зможете фільтрувати їх за типом класу, який ви шукаєте (наприклад, велоспорт на велосипеді, FrossFit, Bootcamp, MMA, йога та ін.), а також побачити місця поблизу пропозицій. Додаток безкоштовний.

Map My Run

Ця програма належить Under Armor та ідеально підходить для тих, хто хоче відстежувати всі аспекти свого бігу. Додаток дає вам плани тренувань, незалежно від вашого рівня або цілей, ідеальні маршрути бігу і забезпечує аналіз тренування після кожної пробіжки, щоб ви могли відслідковувати свій прогрес. Також даються пропозиції по спорядженню, що допоможе вам досягти цілей. Основний додаток (версія MVP) — безкоштовний.

Couch to 5K

Це ідеальний додаток для тих, хто хоче стати бігуном. Для новачків він пропонує 9-тижневу програму, яка допоможе вашому тілу підготуватися до забігу на 5 км без проблем. Програма оснащена аудіокоучингами із чотирьох різних тренерів за вибором. Він відстежує ваш прогрес через систему GPS і дозволяє синхронізувати із соціальними мережами. Couch to 5K — безкоштовний.

Nike Training Club

Чудовий додаток із більш ніж 100 тренуваннями всіх видів активностей, які можна робити вдома або в тренажерному залі. Виберіть своє тренування, витривалість, мобільність, йогу або силу. Ви також можете відфільтрувати, яке тренування ви робите на ту чи іншу групу м'язів. Додаток допомагає створювати персоналізовані плани тренувань і синхронізувати їх із друзями, щоб ви могли порівнювати свої результати. Nike Training Club також безкоштовний.

Freeletics Bodyweight

Ця програма спочатку визначає ваш рівень підготовки, щоб дізнатися, які тренування будуть кращими для вас. Додаток пропонує різні тренування по вазі та спеціальні вправи.

SworkIt

У цьому додатку ви можете вибрати улюблений вид тренувань, таких як силові тренування або йога всіх рівнів, тривалістю від 5 хвилин до години.

У 2015 році дослідження, проведене в University of Florida, повідомило, що це єдиний додаток для тренувань, який відповідає рекомендаціям Американського коледжу спортивної медицини. Додаток безкоштовний протягом тижня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...