• Можливість почути музику рослин: створено пристрій Green Note

  • Понеділок, 19 лютого 2018 року

Шукаєте спокійне середовище, яке допоможе вам доторкнутися до природи, не залишаючи простір офісу? Стартап Green Note створив пристрій, що дозволяє слухати музику, яку «пишуть» рослини, а також створювати власну симфонію природи.

Новий пристрій Green Note, створений командою з Італії, використовує електроди для того, щоб користувачі могли слухати звуки, які виробляють рослини.

Green Note постачається із двома роз'ємами: один потрібно прикріпити до будь-якого листочка, а інший встановити у ґрунт, поруч зі стеблом.

Електроди вловлюють коливання мікронапруги, які створюються між рослиною та ґрунтом. Сигнали відправляються на плату Arduino Uno, де спеціально розроблене програмне забезпечення перетворює їх на музику. Будь-які зовнішні взаємодії з установкою, такі як дотик, полив або переміщення рослини під сонце, змінюють електричні сигнали та музику. Тому користувачі можуть створювати свою власну симфонію природи.

Після підключення пристрою до рослини, досить знайти у верхній частині пристрою кнопку, доторкнутися до неї, Green Note включиться і почнеться прийом імпульсів.

На даний час проект шукає фінансування на Indiegogo для розробки початкового прототипу і створення товарної моделі. Крім того, компанія планує розробити мобільний додаток, який дозволить користувачам змінювати тип музики, встановлювати будильник і управляти гучністю. Завершений пристрій буде мати роз'ємний динамік Bluetooth, який можна переносити із кімнати в кімнату.

Це дозволить користувачам слухати музику їхніх рослин з різних кімнат, не порушуючи життєдіяльність рослини.

Пристрій GreenNote на початку буде доступний за $159.

GreenNote — це перший проект, метою якого є надання користувачам можливості слухати музику природи вдома та в офісах.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...