П'ятниця, Лип 30, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Дизайнер створює сумки та прикраси із мушель та деревини (ФОТО)

Субота, 7 листопада 2020 року

Крістіан Грейсіл — дизайнер і художник, який створює шедеври з непотрібних викинутих речей і красивих природних матеріалів. У його колекції — вишукані аксесуари, воістину унікальні прикраси із черепашок і сумки з тикового дерева, пальми, чорного і рожевого дерева.

Крістіан Грейсіл (Christian Graciel) народився 1970 року в Камеруні, недалеко від Нігерії. У дитинстві він вступив до Танцювальної Академії та став учасником Національної танцювальної трупи Камеруну. У віці 17 років переїхав до Франції, де вирішив навчатися дизайну одягу. Протягом 10 років він працював у індустрії моди, набуваючи досвіду та навичок, а у 2003 році запустив свій унікальний бренд.

Зачарований природою, Крістіан почав створювати сумки та прикраси із деревини та мушель. Розкриваючи чистоту та красу природи у сучасному стилі, дизайнер робить неповторні аксесуари: персні, брошки, намиста, ґудзики із дорогоцінними каменями, ремені та сумки з перламутру, а також із різної деревини.

Свій матеріал він знаходить у... сміттєвих контейнерах і на пляжах. Він каже, що використовуючи унікальний перламутр, підібраний на пляжі, можна створити ексклюзивну сумку, яку ви більше ні в кого не побачите.

«Особливо мене надихають мушлі, які море відшліфовувало водою протягом багатьох років. Кожна з них має певну форму і неповторна. Мені подобається дарувати нове життя цьому матеріалу, тому я створив Океанічну колекцію (Ocean Collection), у якій є персні та ​​прикраси із черепашок. Я хотів втілити не лише красу природи та вплив мого походження, але й сучасний стиль», — говорить Крістіан.

Дизайнер починав працювати із сім'єю рибалок, яка надавала йому матеріали для створення виробів. Вперше його колекція була представлена на виставці Maison & Objets у Парижі, де й отримала від журі нагороду Decouvertes.

Сьогодні бренд CG Christian Graciel пропонує різноманіття перснів, браслетів, намиста, брошок, ґудзиків із дорогоцінними каменями, ременів і сумок. Усі ці речі справді ексклюзивні, оскільки виготовлені з мушель, перлин, а також із тикового та чорного дерева.

Розповідаючи про себе, Крістіан каже: «Я — спостерігач за життям, світом, людьми, природою та модою. Мене надихає природа і люди в індустрії моди. Мій дизайн — це простота, зручність і деталізація. У дизайні одягу я використовую матеріали, які придатні для переробки. Наприклад, рекламні тенти стають сумками, а черепашки молюсків перетворюються на прикраси та розкішні аксесуари».

Comments   

загрузка...