• Займайтеся під час польоту йогою: програма гонконгської авіакомпанії Тravel Well with Yoga

  • Понеділок, 5 березня 2018 року

Гонконгська авіакомпанія запустила для пасажирів програму Тravel Well with Yoga («Подорожуйте із йогою»). У програму включена серія із шести відеороликів із вправами на йогу та медитацію, які можна виконувати до, під час і після польоту, таким чином покращуючи своє самопочуття.

Авіакомпанії багатьох країн наполегливо шукають нові способи, щоб допомогти пасажирам найкращим чином використовувати час у подорожі.

До прикладу, одна з авіакомпаній під час трансатлантичного перельоту надає можливість отримати унікальні враження від театральних п'єс, і персонал влаштовує живі та захоплюючі трьохактні вистави. А для цінителів напоїв шотландський бренд віскі пропонує мультисенсорні бари, доступні тільки для декількох безмитних європейських місць; бари забезпечені зарядними пунктами та постачають відвідувачам загальну інформацію про кожен із напоїв, включаючи його запах, смак і суміш інгредієнтів.

Нещодавно далекосхідний перевізник Cathay Pacific запустив програму «Подорожуйте із йогою» — шість відеороликів, розроблених для зручності використання у салоні літака з економічним простором. Інструктори з компанії Pure Yoga навчають пасажирів ряду вправ на розтяжку та медитацію.

Призначені для виконання до, під час і після польоту, вправи допомагають поліпшити кровообіг, підвищити рухливість суглобів і дають розуму відпочити, що сприяє комфортній і спокійній подорожі.

Більшість пасажирів усвідомлює важливість виконання вправ протягом тривалих періодів сидіння; для зручності відео доступні на чотирьох різних мовах, включаючи кантонску і японську.

Менеджер із платформ і зв'язків Саймон Катберт із Cathay Pacific Entertainment каже: «Усі знають, що сидіти нерухомо протягом тривалого періоду часу — не корисно. Є необхідність вставати, рухатися та покращувати кровообіг — це важливо, але досить ускладнено під час польоту. Йога у цьому випадку - інноваційний вихід. Є декілька вправ, які легко виконати навіть на місцях економ-класу».

Тепер програма доступна на всіх рейсах Cathay Pacific і Cathay Dragon у розважальному розділі Lifestyle («Спосіб життя»).

А компанія Pure Yoga, яка також керує програмою, пропонує учасникам Cathay Pacific Marco Polo Club знижку в розмірі 50% на оплату студійних зборів і безкоштовні апгрейди у різних точках Азії та Північної Америки.

Підписатися:

Коментарі