• Яка кількість сонця є безпечною для вашої шкіри? Це покаже татуювання Logic UV

  • Четвер, 15 лютого 2018 року

Молода компанія зі США LogicInk створила тимчасове татуювання Logic UV, яке дозволяє людині дізнатися, чи поглинула її шкіра занадто багато сонця. Тату допоможе запобігти багатьом захворюванням шкіри, в тому числі і раку шкіри, викликаному тривалим перебуванням на сонці.

Тимчасове татуювання Logic UV є самоклейким: досить прикласти його клейкою стороною до шкіри та прибрати паперову основу. Залежно від кількості сонця, яке поглинула шкіра, колір татуювання буде змінюватися.

Дизайн татуювання являє собою два кільця: внутрішнє біле та зовнішнє фіолетове. Менше внутрішнє кільце вимірює силу впливу сонця. Воно змінює колір від білого до фіолетового у момент дії сонця, сигналізуючи про його поточну інтенсивність (поточне УФ-опромінення). Більше зовнішнє кільце спочатку фіолетове, але повільно освітлюється до світло-рожевого кольору. Воно вказує на накопичене УФ-опромінення та на те, що шкіра поглинула занадто багато сонця і близька до фактичного опіку.

Ось що кажуть творці «сонячного» татуювання: «LogicInk UV — це тимчасовий пристрій, схожий на татуювання, що наочно записує накопичене опромінення та УФ-випромінювання від сонця, попереджаючи вас про щоденний рекомендований ліміт, який залежить від типу вашої шкіри. Цей запатентований винахід допомагає знизити передчасне старіння шкіри та запобігти ризикам для здоров'я, пов'язаним із надмірною дією сонця».

LogicInk UV попереджає користувачів про те, що вони досягли безпечної денної межі ультрафіолетового випромінювання, яка визначена медичними дослідженнями по мінімальній дозі еритеми (MED) для кожного конкретного тонусу шкіри.

MED ідентифікує найменшу кількість УФ-випромінювання, необхідного для кожного тону шкіри, щоб отримати помітний сонячний опік.

Оскільки тимчасові татуювання є водонепроникними, поверх них можна наносити сонцезахисний крем. LogicInk легко інтегруються в повсякденне життя, надаючи обізнаність про здоров'я.

Крім дизайну у вигляді кілець, LogicInk також пропонує татуювання в альтернативному варіанті з парою паралельних смуг. Крім цього, для різних відтінків шкіри будуть доступні різні колірні версії тату.

LogicInk не розголошує принцип дії тату Logic UV, тільки відзначаючи, що вони використовують «складну технологію, засновану на хімії та біології». У будь-якому випадку, важливо тільки те, що це дійсно працює.

У США діагностують понад 5,4 мільйонів випадків раку шкіри на рік, тож вітається будь-яка допомога для запобігання захворюванням.

На даний час Logic UV знаходиться на етапі бета-тестування, і LogicInk сподівається, що він буде дуже скоро готовий до повного запуску для споживачів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...