• Натуральна косметика: чого остерігатися і як не втрапити на «хімію»?

  • Вівторок, 30 січня 2018 року

Із появою все більшої кількості повідомлень про небезпечні хімічні речовини, які додають у косметику для догляду за шкірою, багато людей стали вибирати природні засоби. На що варто звертати увагу при покупці натуральної косметики, далі у статті.

Турбота про свою шкіру починається з вибору правильної косметики для догляду. Косметики, яка дійсно буде піклуватися про шкіру, лікувати, годувати, зволожувати та запобігати появі різних неприємностей і раннього старіння.

Протягом століть люди віддавали перевагу трав'яним засобам догляду за шкірою. Їх використовували для лікування усього: від висипання та опіків до псоріазу та зморшок.

Хоча лікарські трави для шкіри є безпечнішими за ті складові, які створюються з синтетичних аналогів у лабораторіях, є декілька речей, на які слід звернути увагу при виборі натуральної косметики для догляду за шкірою. Про це розповідає Меліса Бардон.

Порада №1

Будьте обережні з ароматами рослин, навіть натуральними. У деяких людей вони можуть викликати алергічні реакції.

Порада №2

Шукайте продукти, що містять екстракт бурих водоростей Вакаме (Ундарія пір'яста). Це один із найкращих інгредієнтів для догляду за шкірою на основі рослинної олії. Він допомагає запобігти розкладанню амінокислот, підтримує рівень гіалуронової кислоти. Якщо Вакаме важко знайти, принаймні шукайте продукти, що містять екстракт цих морських водоростей.

Порада № 3

Використовуйте масло жожоба від старіння шкіри, розтяжок і шрамів. У більшості кремів і лосьйонів використовують досить низьку концентрацію цих речовин, тому краще використовувати безпосередньо натуральні масла без зайвих добавок.

Порада № 4

Шукайте натуральні засоби, що містять масло авокадо, маракуї, оливкову олію, пальмова олія, масло ши, масло з виноградних кісточок і мед Манука. Це все прекрасні ефективні лікувальні інгредієнти для догляду за тілом, і будь-які натуральні засоби, що містять їх, будуть добре працювати.

Порада № 5

Перевірте етикетку на наявність штучних консервантів. Те, що на обгортці вказано, що засіб 100% натуральний, ще не означає, що він дійсно ПОВНІСТЮ натуральний. Закон дозволяє виробнику включати невелику кількість наповнювачів.

Порада № 6

Переконайтеся, чи перевіряє виробник свої інгредієнти на предмет безпеки. Те, що інгредієнт натуральний, не обов'язково означає, що він безпечний — особливо якщо він якимось чином забруднений. Завжди шукайте засоби, що мають схвалення ЄС, — в них немає канцерогенних хімічних речовин. Хоча схвалення FDA корисне при перевірці безпеки забруднення, але воно не забороняє використання багатьох небезпечних хімічних речовин у засобах для догляду за шкірою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...