• Як допомогти наркозалежному?

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 26 жовтня 2017 року

лечение наркомании

ⓅНаркоманія стала просто прокляттям сучасності, коли молоді люди в гонитві за гострими відчуттями швидко звикають до дурманних речовин. Досить спробувати один раз, щоб міцно потрапити в павутиння залежності.

І з кожною новою дозою залежність стає міцнішою, постійно вимагаючи збільшити «порцію». Самостійно зупинитися людина вже просто не в змозі. Їй необхідна допомога, надати яку можуть тільки близькі люди. Саме вони повинні наполягти на лікуванні і вибрати потрібне місце, де проводиться реабілітація наркоманів (Харьков) в Україні.

Родичам необхідно запастися терпінням, щоб надати необхідну підтримку. І навіть якщо сама людина ще не розуміє, що їй необхідне лікування, завдання близьких настояти на своєму.

наркомания

Через те що чим раніше почнеться реабілітація, тим більше шансів у людини повернутися до повноцінного життя.

Складність полягає у тому, що за нашим законодавством немає прописаних правил для насильницького лікування наркозалежних. А через те, що цей процес повинен починатися абсолютно добровільно, то потрібно якось умовити людину на відвідування клініки. Це єдино вірне рішення, тому що в дійсності, якщо людина не розуміє, що їй потрібна допомога і відмовляється від лікування, то воно не піде на користь. Вона зірветься майже відразу ж, як потрапить у звичне оточення.

Дієві методи переконання наркозалежних

Головна мета, що стоїть перед рідними і близькими - дати зрозуміти наркоману, що він загрожує своїм рідним і приносить їм масу неприємностей, роблячи їх нещасними. Для цього варто всім зібратися в одному приміщенні, де можна спокійно поговорити і донести свої думки. До цієї розмови необхідно ретельно підготуватися, склавши список тих збитків, які вже заподіяно. Завершити розмову необхідно висновком, що така поведінка більше не прийнятно і залежного більше ніхто не буде прощати.

Важливо, щоб розмова проходила в той момент, коли свідомість наркомана абсолютно твереза. Зазвичай такий стан зранку. У цей час родичі повинні зібратися і донести свою думку до залежного. Потрібно, щоб людина самостійно прийняла рішення, а не перекладала відповідальність на близьких. Вибір буде непростим: залишитися з наркотиками і задоволенням, або погодитися на лікування, щоб не втратити люблячих і улюблених людей.

Така методика в реальності дуже складна і вимагає досвіду проведення навіть на стадії підготовки. Тому краще заздалегідь заручитися підтримкою і знаннями співробітників реабілітаційного центру (Лечение наркомании Харьков), куди в подальшому відправиться на лікування наркозалежний. Так на сайті консультація нарколога може стати першим кроком на шляху повернення наркомана до звичайного життя. Не бійтеся дивитися правді у вічі і не чекайте, що наркоман прийме рішення самостійно! Допоможіть своєму близькому вже зараз.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...