• Грейпфрут і сіль — найефективніший засіб для ванни

  • Середа, 14 лютого 2018 року

Якщо ви — прихильник природної чистоти, то знаєте, як часом непросто знайти у продажу по-справжньому ефективний і, найголовніше, натуральний засіб. Сьогодні ми розповімо про один простий, але 100% «зелений» засіб для ванни.

Лимони та оцет — динамічний дует для «зеленого» прибирання, але вони не мають такого приємного запаху, який є у свіжого грейпфрута. Він свіжий, солодкий і може додати вашій ванній кімнаті додатковий імпульс свіжості, який зазвичай створюють лише сильно ароматизованими свічками та засобами для чищення, які не так корисні для навколишнього середовища.

Цей засіб відмінно підійде для очищення старої чавунної ванни навіть із великим шаром іржі.

Як зробити засіб для чищення, розповідає Ashley Poskin.

Складові:

  • 1 грейпфрут;
  • 1/4 склянки крупної повареної солі.

Приготування:

1. Грейпфрут розрізаємо на дві половинки. Досить одного середнього або великого грейпфрута, щоб очистити всю ванну або душ від верху до низу, включаючи всю сантехніку. Просто розріжте його навпіл ножем, і все готово.

2. Посипати сіллю: використовуючи по 1/2 грейпфрута, посипте його зверху сіллю. Змочіть ванну і посипте сіллю навколо стоку.

3. Можна починати очищення. Візьміть у руку грейпфрут і, немов скраб-мочалкою, пройдіться по проблемних місцях душу або ванни, переконавшись, що цитрусовий сік злегка потрапляє на кожне кріплення. За необхідності можна використовувати і саму шкіру грейпфрута.

4. Полоскання: коли все зроблено, просто сполосніть місця чистки водою, щоб змити залишки грейпфрута і сіль, і ваш душ буде таким же новим, як на початку.

Додаткові зауваження:

Цей метод можна також використовувати для очищення ваших раковин, туалетів, плитки та ін. — це залежить від того, скільки грейпфрутів не шкода витратити на це.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...