• Як мотивувати себе, коли просто хочеться залишитися на дивані

  • П'ятниця, 16 лютого 2018 року

У багатьох із нас бувають моменти, коли складно змусити себе зробити наступний крок: наприклад, вийти на пробіжку або навіть зробити кілька нескладних вправ. Часом промотивувати себе здається більш складним завданням, ніж сама вправа. Як навчитися долати такі стани?

Якби ми тільки сиділи на дивані і думали про те, щоб спалювати калорії, ми б відразу досягли наших цілей у фітнесі, говорить Diana Kelly.

«Для мене перетворення ідеї тренування на фактичне мотивування себе є більш складним завданням, ніж сама вправа. Справа в тому, що іноді знайти в собі волю дуже важко, і краще просто дати собі перерву».

Але якщо ви все ж хочете дотримуватися цілей тренувань цього року, поради експертів з фітнесу допоможуть піднятися із вашого теплого, затишного дивану і не відступати ні на крок від своїх прагнень!

Почніть із невеликих, але конкретних завдань

«Багато людей дуже сильно прагнуть до дуже великого результату. Можливо, ви застрягли на ліжку протягом декількох місяців, і з приходом нового року готові знову рухатися. Почніть із малого», — говорить сертифікований тренер Road Runners Club of America (RRCA) Кріс Хейсліуер (Chris Heuisler).

Якщо ви дасте собі занадто велике навантаження відразу, ви або «згорите», або отримаєте травму. Маленькі перемоги — це шлях, який приведе вас до більшого.

Запишіть невелику мету, якої ви будете дотримуватися з більшою ймовірністю, наприклад: «Я встану з дивану три дні на цьому тижні, щоб пройтися 20 хвилин по вулиці».

Зверніть увагу на специфіку мети — скільки днів і скільки часу ви можете насправді виділити на активність. Якщо ви поставите розпливчасту мету (тобто «я буду рухатися протягом 20 хвилин»), ви, насправді, навряд чи це зробите.

Гра «Що я б вибрав …?»

Усі ми переживаємо спади, і іноді нам потрібно щось, що перетворить нашу мотивацію на дію, і ми зможемо повернутися і спробувати ще раз.

Спортсменка Ніккі Вальтер (Nikki Walter) говорить:

«Коли мені не подобається займатися спортом, я роблю ставку на груповий фітнес або велоспорт. Заняття у групі — чудовий спосіб тренування, і мені не потрібно посилено думати про тренування. Коли я відчуваю себе млявою і потребую поштовху, я подумки граю у гру "Що б я вибрала?". Це може бути: "Я б хотіла розчаруватися перед сном, що не тренувалася? "Або "Я б хотіла зробити швидке тренування до обіду?". Моя відповідь завжди спрацьовує».

Тримайте свої цілі перед собою

Лю Гросс (Liu Gross), чиказький сертифікований персональний тренер, каже:

«Зробіть фітнес-цілі екранною заставкою на своєму мобільному телефоні».

Дослідження користувачів мобільних телефонів, проведене компанією Deloitte за останні три роки, показало, що люди дивляться на свої телефони у середньому 47 разів на день.

«Уявіть собі, що дивитеся на свою фітнес-мету майже 50 разів на день і потім використовуєте цю мотивацію як поштовх. Мотивація є дуже особистою (якщо у вас є щось, з чим ви емоційно пов'язані... те, що вас дійсно хвилює), і ваше тренування з більшою ймовірністю стане продуктивним. Наприклад, це може бути мальовнича фотографія гори, на яку ви плануєте зробити похід цієї весни, надихаюча цитата або фотографія зі своїми дітьми на вулиці».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...