• Як вижити, застрягши в аеропорту

  • Вівторок, 13 березня 2018 року

Коли люди говорять, що люблять подорожувати, зазвичай це означає, що їм подобається відкривати нові місця. Але в дійсності, подорож — це не тільки відпочинок, але й великий життєвий досвід. Скажімо, як вижити, застрягши в аеропорту?

Перельоти можуть стати кошмаром: скасування та затримка рейсів, зміни розкладу, погане обслуговування, довгі та повільні черги — і все це заради сидіння у крихітному кріслі з мінімальним простором для ніг протягом декількох годин.

Застрявання в аеропорту — це не пікнік, але є прості трюки, які допоможуть полегшити тяжке очікування. Ось деякі способи максимально використовувати додатковий час.

1. Візьміть необхідні речі в переносний багаж. Бути готовим до будь-якої ситуації — це найкращий спосіб пройти через що-небудь. Візьміть у ручну поклажу:

  • закуски;
  • багаторазову (але порожню) пляшку з водою;
  • дитячі серветки;
  • медикаменти;
  • зубну щітку та пасту (або спрей для порожнини рота);
  • книгу або дві, переважно в м'якій обкладинці для полегшення перенесення;
  • зручний светр або толстовку;
  • пов'язку на очі для сну.

Необхідність наявності деяких із цих приналежностей ніби очевидна. Наприклад, ліки. Але є речі, про які ви, можливо, і не подумали б: закуски та вода. Взявши їх із собою, не доведеться переплачувати, купуючи їх в аеропорту. Пляшку можна наповнити у фонтані з питною водою або в кафе. Але пам'ятайте: робіть це тільки після того, як пройдете через металошукач.

Що стосується книг, то користуватися ними набагато зручніше, ніж телефоном або планшетом, якому час від часу потрібна зарядка.

2. Знайдіть зручне місце для сну. Через поділ підлокітниками та іншими перегородками спати у кріслах незручно.

Ваш найкращий помічник у цьому випадку — Sleeping in Airports. На цьому сайті представлена ​​величезна кількість аеропортів усього світу, і розповідається, де розташовані зручні спальні місця. Також на сайті можна дізнатися, де в аеропорту є кімнати йоги, де можна подрімати і просто відпочити. На сайті також міститься багато інформації про навколишнє оточення у спальних кімнатах, у тому числі і про те, як часто горить світло, чи постійно працюють телевізори і як часто з'являються гучні повідомлення протягом доби. На сайті навіть є відомості про те, як поводитися з персоналом аеропорту.

Деякі аеропорти пропонують своїм клієнтам кімнати-капсули для відпочинку. Наприклад, izZzsleep у Мехіко (на відео нижче) або Snooze Cubes у Дубаї.

Це — своєрідний приватний простір для сну, але такий варіант не годиться для тих, хто страждає на клаустрофобію.

3. Знайдіть місця для підзарядки електроніки. Рано чи пізно телефон або інша техніка розрядиться, і вам доведеться шукати спосіб її зарядити. В аеропортах зарядки встановлюють біля виходів. Є варіанти як із розетками під сидіннями, так і просто біля стін.

Також можна взяти із собою повністю заряджений портативний блок живлення та покласти його до ручної поклажі.

Для економії часу автономної роботи переведіть пристрій у спеціальний режим: вимкніть push-повідомлення, синхронізацію додатків і намагайтеся використовувати пристрій тільки у разі потреби.

4. Скористайтеся кімнатою відпочинку, якщо у вас є кошти на ці витрати. У таких кімнатах можна відпочити від шуму та суєти: тут є зручні крісла, безкоштовні напої та закуски, Wi-Fi, столики або столи для роботи та зручні сидіння. Також тут можна зарядити всі електронні пристрої. У деяких залах є душ.

Більшість перевізників пропонують ці послуги для своїх клієнтів. Досить показати свій посадковий талон і оплатити вхід. Хоча ціни варіюються залежно від авіакомпанії, пропуск до кімнати відпочинку іноді можна придбати зі знижкою за день в онлайн-режимі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...