• Організація «Екодія» шукає зелених активістів

  • Понеділок, 12 березня 2018 року

14 березня в Києві відбудеться відкритий публічний захід «Екодія», який збере всіх небайдужих до захисту навколишнього середовища. Як допомогти Україні стати енергонезалежною та досягти 100% відновлюваної енергії до 2050 року, зменшити викиди парникових газів, розвивати мале та середнє фермерство — відповіді на ці та інші питання можна дізнатися на цьому заході.

У всьому світі «зелена» пост-індустріальна економіка набирає обертів, але також посилюється і екологічна криза, найбільш загрозливим проявом якої є глобальне потепління, розповідає Еcotown. Основним завданням на сьогодні є швидке та масштабне скорочення викидів парникових газів.

Що це означає на практиці? Швидкий і масштабний перехід від використання викопного палива до поновлюваних джерел енергії.

До 2050 року ТЕС і АЕС потрібно повністю замінити установками, що працюють від енергії вітру та сонця. Також необхідно скоротити споживання нафти у транспортній сфері. У містах пріоритетним має стати розвиток громадського транспорту та створення різних зручностей для велосипедистів.

Засновники громадської організації Центр екологічних ініціатив «Екодія» переконані, що Україні також пора починати енергетичний перехід і мобілізувати зусилля для підвищення енергоефективності.

ГО «Екодія» створена у 2017 році та об'єднує експертів і активістів, щоб протидіяти руйнуванню навколишнього середовища та відстоювати екологізацію енергетики, транспорту та сільського господарства, а також підтримує місцеві громади у прагненні захисту своїх прав на чисте довкілля.

Тепер вони розшукують нових членів, прихильників та партнерів, які підтримують їхні погляди та готові допомагати у цій роботі.

В анонсі події говориться:

«Під час зустрічі ми познайомимося один з одним, озброїмося екологічними знаннями і представимо "План Екодії" зі збереження планети».

Де: вул. Васильківська, 1 (будівля біля виходу зі ст. метро Голосіївська). Культурний простір «Плівка».

Коли: 14 березня 2018 року. З 18:00 до 20:30.

Вхід вільний.

Підписатися:

Коментарі