• Цілюща сила обіймів: 9 науково обґрунтованих причин

  • Понеділок, 5 березня 2018 року

Обійми — це не просто спосіб висловити турботу про людину і показати, що ви підтримуєте її як у добрі, так і у складні часи. Обійми — ці ліки, які допомагають стримати вироблення гормонів стресу, знизити артеріальний тиск і запобігти депресії.

Існує щонайменше 9 научно обоснованных причин користі обіймів:

1. Обіймаючи, ми запускаємо процес вироблення окситоцину в організмі. Окситоцин — гормон довіри та ніжної прихильності, який зміцнює зв'язки із близькими людьми і стимулює згуртованість між незнайомими.

2. Обійми роблять нас щасливими: вони підвищують рівень дофаміну — гормону задоволення, і нас переповнює радість. Це означає, що обійми можуть запобігти депресії.

3. Обійми — ліки від стресу: вони зменшують рівень кортизолу (гормону стресу), який викликає напружений стан. Якщо близька вам людина страждає від стресу — просто обійміть її.

4. Обійми зменшують занепокоєння, пов'язане із думками про смерть. Дослідження показало, що обійми можуть заспокоїти наші екзистенційні страхи та допомагають вчитися радіти життю.

5. Обійми знижують кров'яний тиск.

6. Обійми — це добра справа. Теплі, щирі обійми можуть повністю змінити чийсь день.

7. Наші тіла містять безліч нервових закінчень, що відчувають силу людського дотику. Обійми допомагають відчувати, що вас цінують і розуміють, а також вони роблять спілкування більш відкритим і чесним.

8. Обійми зменшують наше почуття самотності, адже під час них в організмі виробляється серотонін.

9. Обійми полегшують біль: вироблення ендорфінів зменшує біль, поліпшуючи циркуляцію крові у м'яких тканинах.

Іноді у житті нам потрібно просто обійняти іншу людину: ніяких слів і порад, просто обійняти, щоб вона змігла відчути турботу та любов.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...