• Створено перші жіночі колготки, які ніколи не порвуться, — Sheerly Genius

  • Понеділок, 26 лютого 2018 року

Американська текстильна компанія Sheerly Genius створила найміцнішу пару колготок у світі. Для їх створення використали ті ж самі балістичні волокна, які є в куленепробивних жилетах. Наявність нових суперміцних колготок як альтернативи звичайним зможе зменшити залежність споживачів від одноразових предметів, які безперервно потрапляють на звалища.

У запатентованому дизайні колготок від Sheerly Genius використовуються такі ж матеріали, як і в куленепробивних жилетах. Вони мають міцний захист, що дозволяє підвищити найменшу зносостійкість мінімум у 50 разів

Суперміцні колготки успішно пройшли тести на предмет зачіпок, які можуть з'явитися від дерев'яних трісок, нігтів, липучок, кілець і т. д. Крім того, волокна колгот у 10 разів міцніші за сталь, і навіть коли їх навмисно сильно розтягують, вони не рвуться.

Ключова мета, якої намагаються досягти Sheerly Genius, це скорочення відходів на сміттєзвалищах.

На сторінці Kickstarter компанії пояснюється, що щороку продаються колготки на загальну суму понад $8 млрд, при цьому зазвичай пара колгот носиться тільки один або два рази до розриву.

Випробування колгот Sheerly Genius показало, що вони у 50 разів міцніші за звичайні. Унікальна запатентована конструкція волокна м'яка і приємна на дотик.

Ось що кажуть творці:

«Наші колготки спроектовані із використанням складної системи в'язальних технологій, що забезпечує їм унікальну міцність. Волокна не тільки одні з найміцніших у світі, вони також нетоксичні, природно антибактеріальні та м'які на дотик. Ці колготки мають посилені шви та невидимий пояс. Вони розроблені так, що будуть чудово виглядати на людині будь-якої статури».

Кампанія Sheerly Genius фінансується на Kickstarter до кінця березня 2018 року і розраховує на досягнення мети у $1 млн.

Поставки перших товарів заплановані на листопад 2018 року. Крім того, зібрані кошти допоможуть модернізувати виробничі потужності, здатні впоратися з новою міцністю волокна.

На даний час колготки спроектовані та виготовлені у США та Канаді. Компанія вже працює над розширенням своєї початкової пропозиції тільки чорного кольору, щоб додати в асортимент ще три варіанти тілесного кольору.

Подібні проекти у сфері інноваційного матеріалознавства спрямовані на зниження залежності споживачів від одноразових, нерідко пластикових предметів, які після закінчення недовгого строку служби потрапляють на звалище.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...