• Погода із собою: створено інтелектуальну куртку з підігрівом Mercury Intelligent Heated Jacket

  • Середа, 28 лютого 2018 року


У США створили інтелектуальну куртку з підігрівом, у якій можна відчувати себе комфортно за будь-якої погоди. Mercury Intelligent Heated Jacket оснащена термостатом, що керується за допомогою голосових команд.

Оскільки технології, придатні для носіння на тілі, стають все більш поширеними, багато компаній створює різноманітний одяг, здатний адаптуватися так, щоб відповідати температурі тіла користувача.

Бостонська компанія Ministry of Supply зробила крок уперед у цьому питанні та розробила передову техно-одежу, яка претендує на назву першої інтелектуальної куртки, здатної нагріватися.

Компанія розпочала свою діяльність у 2013 році та прагне до більш наукового підходу у проектуванні. Вона фокусується на зручному та модному одязі.

У останню розробку Mercury Intelligent Heated Jacket вбудовано практично невагомі нагрівачі. Вони управляються інтелектуальним термостатом. Він реагує на поточну температуру користувача на даний момент і з плином часу запам'ятовує вподобання власника.

Куртка активується голосом через Amazon Alexa, і користувач може надавати усні інструкції щодо бажаної температури.

Двошарова водонепроникна дихаюча мембрана не дасть промокнути за дощової погоди, а в ізоляції S. Cafe використовуються кавові зерна, які поглинають і нейтралізують запах.

Кишені можна використовувати як для того, щоб нагріти руки, так і для зарядки телефону по бездротовому зв'язку за допомогою комплекту елементів живлення.

Ось основні функції Mercury Intelligent Heated Jacket:

  • Голосовий контроль: куртка активується голосом користувача через «розумного» помічника.
  • Інтелектуальне тепло: вбудовані нагрівачі куртки майже невагомі; коли вони не використовуються, то навіть не помітні. Інтелектуальний термостат реагує на середовище, вивчаючи переваги користувача.
  • Міцність і надійність: куртка може протистояти вітру, снігу, воді та запахам.
  • Краса та функціональність: у спеціальному дизайні враховані дії та спосіб життя користувача, від міського середовища до відпочинку в горах. У міцній конструкції є кілька кишень, зарядка бездротового телефону і знімний капюшон.
  • Готовність до роботи: куртка «самонавчається», автоматично включається, коли відчуває рух або зовнішні перепади температури. В основі Mercury — три нагрівальні елементи із вуглецевого волокна, які нагріваються відразу від початку активації. Вони гнучкі, важать усього лише 100 г, а їхня товщина — 1 мм.

На додаток до всіх цих функцій куртка зручна і її можна прати в машині.

На даний час Mercury Intelligent Heated Jacket представлена на Kickstarter, відправка товару в точки продажу запланована на листопад 2018 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...