• Інтернет-шопінг: як я джинси купляв

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 1 березня 2018 року

ⓅДобрий день усім, хто читає цю статтю! Вирішив бути корисним і поділитися своїм відгуком про український магазин Bolf.ua та джинси, котрі я там нещодавно придбав. Сподіваюсь, що мій відгук допоможе комусь придбати чоловічі джинси!

Про магазин

Спочатку хочу розказати історію, як я натрапив на сайт https://bolf.ua/main-ukr.html. Справа у тому, що я ніколи не купляв одяг в Інтернеті, бо, на мій погляд, це дуже ризиковано: ти ніколи не вгадаєш, чи збігається одяг на фото з тим, котрий продавець відправляє тобі. Але в цей раз вирішив зробити замовлення через Інтернет, тому що довгий час не міг підібрати ідеальну пару джинсів у звичайних магазинах. Перед тим як обрати магазин, я звернувся за допомогою до своєї дівчини. Вона мені порадила завітати на Bolf.ua, бо сама там регулярно купляє одяг і дуже задоволена якістю та ціною.

Магазин мені також дуже сподобався. Особливо, тому що на сайті я знайшов ідеальну для мене пару штанів. Указав потрібний колір, розмір та бажану ціну, і сайт через декілька секунд підібрав оптимальні для мене варіанти.

Замовлення оформив дуже швидко. Покупку оплатив карткою. Як тільки мені відправили пакунок, на електрону пошту прийшло повідомлення про те, що замовлення уже в дорозі. В Києві отримав посилання через 3 дні.

Про джинси

Я вважаю, що якісні джинси повинні бути у гардеробі кожного чоловіка, бо це дуже практичний і зручний одяг. Джинси можна носити на роботу, навчання, зустрічі с друзями. Але чим універсальніше одяг, тим більш якісний він має бути.

На Bolf.ua я придбав чоловічі штани-джогери, котрі мають стильний і сучасний зовнішній вигляд. Вони темно-синього кольору, тому іх буде легко комбінувати з різним одягом. Виготовлені вони відомою маркою Red Fireball. Основний матеріал — бавовна, але також є поліестер та еластин. Ціна на джинси мені припала до кишені. Зі знижкою вони коштували приблизно 700 гривень.

Поради, як підібрати розмір

Головне — це обрати вірний розмір. Звичайно, нічого страшного не трапитися, якщо нові джинси не підійдуть, бо Bolf.ua дає можливість повернути товар, але радість від покупки буде зіпсована. Тому я скористався розмірною сіткою, яка є до кожного товару. Перед тим як оформлювати покупку, я зробив заміри та співвідніс отриманий результат з таблицею. Хочу зазначити, що до кожної моделі джинсів розмірна сітка індивідуальна. Якщо виникають труднощі з підбором вірного розміру, то я помітив, що є можливість звернутися до менеджера магазину.

Автор: Дмитро Таран

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...