• Коли ж краще приймати гейнер?

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 28 лютого 2018 року

спортивне харчування

ⓅГейнер – різновид спортивного харчування. У складі цієї добавки містяться переважно вуглеводи і білок. Додатково можуть бути додані різні речовини: вітаміни, амінокислоти, креатин, кофеїн та інші.

Подібні суміші забезпечують енергією спортсмена і позитивно впливають на ріст м'язової маси. Людям зі статурою ектоморф, а також тим, кому складно набрати м'язову масу, рекомендується використовувати саме такий тип спортивного харчування. Головне – правильно вживати добавку.

Придбати гейнери різних виробників можна в магазині https://www.atletmarket.com.ua/products/geynery.html. На сторінках сайту пропонується великий асортимент подібних добавок із різним складом.

гейнер

Коли приймати гейнер

Вживати суміш можна фактично у будь-який час, при цьому ефект буде різнитися:

Вранці. При застосуванні до сніданку або замість нього добавка забезпечує спортсмена енергією на весь день. У такому варіанті рекомендується використовувати гейнер з низьким глікемічним індексом і комплексними протеїнами.

До тренування. Для забезпечення атлета енергією і активного росту м'язової маси також варто віддавати перевагу добавці з низьким глікемічним індексом і комплексними протеїнами. Її можна вживати за 30-40 хвилин до початку тренування. Суміш швидко засвоюється і підвищує ефективність фізичних навантажень.

Після тренування. У цей період гейнер вживається, щоб правильно закрити так зване білково-вуглеводне вікно. Прийом добавки сприяє прискоренню відновлення після інтенсивного тренування.

В якості перекусу. З метою підвищення калорійності раціону харчування гейнер можна використовувати в якості перекусу. Суміш застосовується між прийомами традиційної їжі.

Перед сном. Для того, щоб вранці після пробудження атлет відчував себе бадьорим і повним сил, використовується гейнер, в складі якого знаходяться повільні вуглеводи. При цьому варто враховувати, що навіть у людей з прискореним метаболізмом такий прийом іноді призводить до нетравлення, тому від нього краще відмовитися або використовувати тільки в разі крайньої необхідності.

спортивне харчування гейнер

Також деякі спортсмени замінюють гейнером один з основних прийомів їжі. Зловживати цим не варто. До такої міри вдаються тільки тоді, коли немає можливості з'їсти корисні продукти. Частіше 1-2 разів на тиждень замінювати гейнером прийом їжі не рекомендується.

Крім цього, суміш використовується в якості доповнення до традиційного харчування. Її вживають як за 20-30 хвилин до їжі, так і відразу після неї. У другому варіанті є ризик виникнення жирових відкладень на тілі. Використовувати його можна тільки людям з прискореним обміном речовин, яким складно набрати вагу.

Вечірньої пори вживання гейнера не рекомендоване спортсменам, які схильні до повноти. Високий вміст вуглеводів і повільний обмін речовин, який в період сну і зовсім практично зупиняється, незмінно призведуть до виникнення жиру на боках та інших частинах тіла.

Через те що в складі більшості добавок міститься лактоза, від вживання слід відмовитися людям, у яких спостерігається її непереносимість.

При вживанні гейнера ні в якому разі не можна відмовлятися від традиційного збалансованого харчування. Для ефективного нарощування м'язової маси оптимальну кількість прийомів їжі - 5-6 на добу. При цьому порції повинні бути невеликими, а самі продукти корисними і якісними. Крім гейнера організм людини повинен отримувати фрукти й овочі, м'ясо, рибу, горіхи, злаки та інші продукти.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...