• Знайти тихий ресторан або кафе тепер допоможе додаток iHEARu

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 22 лютого 2018 року

У США створили новий додаток під назвою iHEARu, який займає унікальне місце в оглядах ресторанів. За його допомогою гості ресторанів і кафе можуть вибирати заклад у залежності від рівня шуму в ньому, щоб більш комфортно провести там свій час.

Існує безліч програм, які дозволяють клієнтам вибирати ресторани та кафе за різними критеріями. Наприклад, додаток, який надає рекомендації та відгуки по винам, коли користувачі сканують етикетки на пляшках або списки вин.

У додатку iHEARu особлива увага звертається на рівень шуму в різних закладах. Він надає користувачам інформацію про найтихіший час для відвідування обраного місця.

Розробники програми кажуть, що вони прагнуть поліпшити соціальні та комунікаційні можливості для всіх: «Ми живемо в галасливому світі, тому ми створили iHEARu, щоб допомогти вам прийняти правильні рішення. Ми виступаємо за здоровий слух і розробили цей інструмент для позитивних змін: разом ми можемо створювати нове і отримувати доступ до зручних для користувача просторів».

Наприклад, ви хочете знайти тихе кафе, щоб обговорити бізнес або поспілкуватися з другом у певний день і намічений час. У цьому може допомогти iHEARu. Ця програма допоможе знайти місця з рівнем шуму, який відповідає вашим потребам: тиха їдальня, бар або кафе, що фінансуються державою або комерційні приміщення.

Для збору інформації про рівні шуму мобільний додаток iHEARu використовує краудсорсінг — залучення до процесу добровольців та інтернет-користувачів.

Додаток збирає інформацію про рівні шуму в ресторанах, театрах, кафе і багатьох інших громадських місцях.

Для знаходження закладів і встановлення рівня шуму, iHEARu використовує GPS. Додаток позначається символом вуха. Щоб кваліфікуватися як безпечна для слуху, установа повинна мати у середньому рівень шуму рівний 4 або менше. Користувачі також можуть вказати, чи готові співробітники певного закладу зменшити гучність музики.

Додаток iHEARu використовує мікрофони мобільного телефону, щоб перетворити навколишній звук у рейтинг шуму. Цей вимір рівня звуку було перевірено у співпраці з дослідниками Національного інституту безпеки та гігієни праці (США).

Зараз додаток доступний для використання у Сан-Франциско, Парижі, Сіднеї та Торонто.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...