• Італієць створив перше у світі складане колесо для велосипеда та інвалідного візка — Revolve

  • Вівторок, 6 лютого 2018 року

Складані велосипеди стали дуже популярними останнім часом. Їх маленькі колеса зручні для перевезення, але непрактичні для їзди на великі відстані або по нерівних дорогах. Італійський дизайнер знайшов рішення цієї проблеми — він створив складане колесо Revolve, яке може революціонізувати транспорт.

Складані велосипеди часто використовують для подолання відстані між вокзалом і роботою або будинком. Однак в них використовують маленькі, 16- або 20-дюймові колеса, які дозволяють складати байки, роблячи їх досить маленькими для перевезення. А це суттєво знижує зручність велосипеда при русі.

Дизайнер з Італії Андреа Моцеллін (Andrea Mocellin), засновник Revolve, створив повнорозмірне 26-дюймове спицеве колесо, яке можна скласти до третини його діаметра і знову розкласти в одну мить.

Над створенням складаного колеса Андреа працював три роки. У цьому процесі він створив сотні 3D-моделей і десятки прототипів. Йому було важливо, щоб готовий продукт був гарним у закритому стані, оскільки багато людей будуть зберігати свої складені транспортні засоби у житловій зоні.

Revolve — це перше модульне колесо, яке займає на 60% менше місця, у порівнянні зі звичайним колесом. З боків воно має дві ручки, які фіксують і розблоковують колесо при розгортанні.

Функціональність дозволяє користувачеві зберігати колесо у будинку, в рюкзаку, у візку, в багажнику або навіть у верхньому багажному відсіку на літаку, що вирішує проблеми для мільйонів мандрівників. Його мобільність гарантується. Revolve відрізняється простотою і компактністю, і відкриває нові кордони для майбутнього складаних коліс.

Revolve можна використовувати не тільки для велосипеда, але й на всіх типах складаних транспортних засобів: він сумісний із більшістю велосипедів і конструкцій для інвалідних колясок, а також із будь-яким видом транспорту, де використовують великі велосипедні колеса.

Фактично, Андреа передбачає, що найважливіше використання коліс буде у складних кріслах-колясках, які часто громіздкі та важкі у транспортуванні. Фактично, допомога людям з обмеженими можливостями є однією з ключових цілей проекту, і Моцеллін сподівається, що колеса Revolve скоро допоможуть поліпшити життя людей із обмеженими можливостями пересування.

Колесо Revolve запатентоване і готове до виробництва, а найближча мета Андреа — знайти інвесторів для виведення продукту на стадію виробництва.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...