Субота, Тра 15, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Роб Грінфілд (Rob Greenfield) — активіст, гуманіст і людина, яка змінює цей світ

Понеділок, 25 травня 2020 року
Чи залежить відчуття благополуччя від того, що у вас є? Відомий екологічний активіст Роб Грінфілд знає, як жити повним життям, володіючи мінімумом речей. Сьогодні він радий поділитися своїми простими порадами, які можуть перевернути ваше життя.

Роб Грінфілд (Rob Greenfield) — активіст, гуманіст і людина, яка змінює цей світ. Він присвятив своє життя тому, щоб вести людей дорогою до більш екологічно стійкого та справедливого життя. Він є творцем The Food Waste Fiasco — кампанії, спрямованої на скорочення харчових відходів і боротьбу з голодом. Він двічі вирушав у подорожі по США на бамбуковому велосипеді та жив у крихітному будиночку у Сан-Дієго, щоб потім продати його на аукціоні та зібрати достатньо грошей на будівництво 10 міні-будинків для людей, які не мають даху над головою.

13 вересня 2015 року Роб розпочав шлях до своєї найбільш незвичайної пригоди. Узявши із собою лише рюкзак із найнеобхіднішим спорядженням, він залишив будинок на 2,5 місяці, відправившись до Ріо-де-Жанейро, у Бразилію. У нього була їжа у сумці та $40 у кишені, яких вистачило тільки на перші 18 годин. Подорож Free Ride транслювалася каналом Discovery Channel.

Як автор Dude Making the Difference, він пожертвував 100% свого медіадоходу некомерційним організаціям. Він хоче, щоб люди приєдналися до нього, що допоможе зробити світ більш щасливим і здоровим місцем для всіх.

На даний час Роб подорожує по США, розповідаючи про те, як жити більш повним життям, володіючи мінімальною кількістю речей.

П'ять років тому у нього, як і у багатьох, було близько 20 000 речей. Тепер він веде мінімалістський образ життя, скоротивши кількість необхідного до 111.

«Мінімалізм — це можливість витрачати свій час на враження і переживання. Люди усього світу пробуджуються до усвідомлення того, що велика кількість речей насправді є тягарем для них, який не дає їм здоров'я та щастя, а навпаки, створює стрес та відбирає час. Потрібно відкрити своє життя, щоб отримати час на те, що ви хочете робити, а не витрачати його на те, щоб зберігати усе це. Пройдіть по своєму будинку, просто подивіться на речі і запитайте — потрібно мені все це чи ні».

Ви готові зробити крок на шляху до більш повного життя? Тоді ці поради для вас!

Просте, але яскраве життя. Поради Роба:

1. Почніть із меншого, не змінюйте життя відразу кардинально. Кожен мінімаліст, який вам відомий, починав із чогось незначного.

2. Коли я збираюся купити щось, я думаю — чи зробить це мене здоровішим/щасливішим? І якщо це не так, то, ймовірно, мені це і не потрібно.

3. Коли ви хочете купити щось, задумайтеся: чи дійсно вам потрібно це купувати або можна взяти це на прокат/орендувати?

4. Як позбуватися речей, які багато значать для вас? Для мене набагато краще подарувати цінну річ людині, яку я люблю. Це краще, ніж самому володіти цією річчю.

5. Ще одна порада: будьте готові до того, що отримуючи що-небудь, вам також доведеться позбутися чогось. Справа не в тому, щоб скоротити кількість речей строго до 111, а в тому, щоб мати дійсно тільки те, що потрібно.

Кожен із нас може змінити своє життя, головне — не боятися, рішуче йти вперед і частіше запитувати себе — чого ще можна позбутися, що не дає мені жити на повну?

Comments   

загрузка...