• Не ігноруйте біль у спині

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Вівторок, 10 квітня 2018 року

ⓅБагато хто вважає, що якщо болить спина, то потрібно лягти полежати і біль пройде сама по собі. Але це рятує не завжди. Адже одна справа, коли біль у спині епізодичний, а інша, коли він турбує дуже часто, переходячи в хронічні захворювання. Позбутися від такої болі не так і просто, тому відчуваючи її у спині, найкраще відразу йти до лікаря, щоб не допустити погіршення вашого здоров'я.

Хто перебуває у зоні ризику серед тих, у кого можуть з'явитися болі в спині? Ось найбільш яскраві приклади:

  • Дачники постійно навантажують спину на грядках, ще й носять великі торби з урожаєм.
  • Люди, які регулярно піднімають важке, що їм не під силу. Це можуть бути не тільки чоловіки, які займаються фізичним навантаженням, а й жінки, які тягають великі пакети з продуктами із магазину. Такі навантаження чреваті болями в спині і куприку.
  • Люди, які ведуть малорухливий спосіб життя. Для хребта довгий час проведення в одній позі нітрохи не менший стрес, ніж навантаження. Навіть незручне положення під час сну може погано позначитися на спині.
  • Люди, які часто знаходяться в офісі біля кондиціонера. Таке переохолодження обов'язково позначиться на стані здоров’я людини.
  • Бувають випадки, коли людина неправильно встала, або впала – виникають травми, розтягнення м'язів, людина може відчути дискомфорт.
  • Усі ці люди знаходяться в зоні ризику і поява болю в спині має служити для них поштовхом до того, щоб піти до поліклініки. І хоча зазвичай ми звикли ігнорувати біль, але така поява – це сигнал небезпеки, який свідчить про те, що ваша спина потребує лікування.

Діюча сила проти болю в спині

Якщо говорити про лікування, то лікарі користуються методикою, яка ідеально показала себе в тому, щоб відновити функції спини і позбавити пацієнта від болю. Іноді спині допоможе спеціальна клейка бавовняна стрічка http://kinesiotape.com.ua/o-kineziotejpirovanii/kak-rabotaet-kinezio-tejp, за допомогою якої фіксують травмовані м’язи. Іноді навпаки потрібен тренажер, який контролює роботу м'язів пацієнта, змушуючи їх працювати. Таким чином це впливає на те, що м'язи знову можуть прийти в тонус і вже не викликати неприємних відчуттів. Фахівці розкажуть про всі вправи, які вам потрібно буде виконати і будуть контролювати весь процес фізичних навантажень. Якщо ви хочете отримати реальну допомогу, то вам слід відвідати лікаря.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...