• Чорні крапки та забиті пори на обличчі? Спробуйте саморобну маску-плівку

  • Середа, 14 березня 2018 року

Чорні крапки — одні з найбільш проблемних дефектів шкіри, поряд із прищами та запаленнями. Вони утворюються, коли надмірна кількість шкірного жиру забиває пори. Кращий спосіб очистити їх — використовувати домашню маску, яка після нанесення висихає та легко знімається, як плівка, повністю прибираючи забруднення.

Як підліткам, так і дорослим прищі приносять чимало незручностей і розчарувань. Але особливо засмучують вугри у вигляді чорних крапок, які хоча і ледь помітні, але надають шкірі недоглянутого вигляду.

На відміну від білих вугрів, чорні точки утворюються, коли пори та волосяні фолікули забиваються. Кожен фолікул містить одну волосину та сальну залозу, яка виробляє жир, що допомагає зберегти шкіру м'якою. За даними Американської академії дерматології, мертві клітини та шкірний жир збираються в нерівностях шкіри, викликаючи утворення комедонов (вугрів). Якщо над вугром є шкіра, то він закритий і називається білим комедоном. Якщо шкіра над опуклістю відкривається, під впливом повітря комедон стає чорним, — так з'являються чорні крапки.

Вугри часто утворюються там, де надлишковий жир може забити пори на обличчі — у зморшках, навколо губ і навколо носа.

Щоб позбутися від вугрів, зазвичай застосовують два способи: скраб для обличчя або регулярні відвідування косметолога, що коштує недешево.

Спробуйте ці три саморобні маски, до складу яких входять добре відомі інгредієнти. Вони допоможуть позбутися від чорних крапок, говорить Chanie Kirshner.

Маска №1 — желатин і молоко

Візьміть по 1 ч. л. желатину і молока та змішайте до повного розчинення в мікрохвильовій печі або на водяній бані. Дайте суміші трохи охолонути і перевірте температуру, капнувши сумішшю на руку. Нанесіть маску на шкіру, дайте висохнути протягом як мінімум 10 хвилин і потім зніміть як плівку.

Маска №2 — яєчний білок і лимонний сік (або сік лайма)

Змішайте в мисці яєчний білок і 1 ч. л. соку лимона. Потім нанесіть суміш на ніс або інші місця, де є вугри. Акуратно прикладіть до шкіри серветку або тканину та нанесіть на неї ще трохи яєчного білка. Дайте йому висохнути протягом деякого часу.

Якщо у вас немає під рукою серветки, просто накладайте шари маски на шкіру, даючи їй висохнути між підходами протягом 5 хвилин.

Коли маска повністю висохне, повільно зніміть її.

Маска №3 — мед і некип'ячене молоко

Змішайте по 1 ч. л. кожного інгредієнта і нанесіть на вугри. Дайте висохнути протягом 10—15 хвилин, потім повільно зніміть.

Після масок

Протріть шкіру лимонним соком, розведеним водою. Це допоможе закрити пори. Але не використовуйте ці засоби занадто часто, оскільки вони висушують шкіру та спонукають залози виробляти ще більше жиру.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...