• Особистий помічник із макіяжу: створено перше у світі «розумне» дзеркало MORROR

  • Вівторок, 10 квітня 2018 року

Стартап зі США створив «розумне» дзеркало MORROR, яке підказує, як правильно доглядати за обличчям, як зробити макіяж або масаж. Особистий помічник має інтелектуальний дисплей і безліч інших смарт-додатків, які роблять догляд більш захоплюючим і ефективним ритуалом.

Високі стандарти краси у суспільстві змушують багато компаній взаємодіяти з косметичною галуззю, створюючи інноваційні способи для полегшення догляду за обличчям, макіяжу та інших ранкових процедур повсякденному житті.

Французький бренд Sephora створив класи краси, які допомагають жінкам підготуватися до співбесіди. А професійний бренд для догляду за волоссям Indola створив «розумну» упаковку: скануючи її, покупець отримує доступ до підручників і порад із краси.

Ще один крок у цьому напрямку — помічник макіяжу MORROR. Він пропонує користувачам швидкий доступ до різних навчальних посібників із догляду за обличчям.

MORROR виконує 2 функції: він є дзеркалом і особистим помічником із макіяжу. Пристрій оснащений інтелектуальним дисплеєм, який можна вмикати і вимикати за допомогою сенсорної панелі. Дзеркало відтворює безліч відеороликів на такі теми як масаж обличчя і макіяж. Переглядаючи відео безпосередньо на екрані дзеркала, користувачам не потрібно користуватися своїм смартфоном і переключати увагу із дзеркала на відео.

Дзеркало дозволяє дивитися новітні відеоролики за темою і одночасно отримувати корисні навички. Аналізатор шкіри сповіщає користувача про поточний стан його шкіри і радить, які засоби потрібно почати застосовувати.

Також можна налаштувати щоденну процедуру догляду за шкірою і слідувати інструкціям, які пропонує пристрій.

Дзеркало оснащене світловою системою Pro-lux Light, яка призначена для відображення кожної деталі обличчя користувача. Система складається із 38 світлодіодних ламп із повним спектром природного сонячного світла і управляється смарт-чіпом. Це найкраще освітлення, яке дозволяє зробити ідеальний макіяж, запевняють розробники.

Дзеркало має «домашній екран», який показує корисну інформацію про погоду, час і вологість за вікном. Використовуючи функцію годинника, користувач може встановити таймер або запланувати свою роботу.

Конструкція бездротова, зручна у використанні та стійка до ударів — безпечніша, ніж традиційні дзеркала.

Дзеркало виготовлене із високоякісного вогнетривкого скла, яке є довговічним. Його можна навіть покласти у ванну, оскільки воно водонепроникне. До дзеркала можна торкатися, не турбуючись про відбитки пальців. Усі ці невеликі, але важливі деталі зробили MORROR ідеальним помічником з краси в повсякденному житті.

На даний час стартап знаходиться на Kickstarter, компанія сподівається почати поставки пристрою вже у травні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...