• Лімфодренажний масаж і його важливість для здоров'я всього організму

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 квітня 2018 року

ⓅПро користь масажу можна говорити багато, але ми зупинимося саме на лімфодренажному масажі, про який відомо найменше. Яку роль відіграє лімфотична система в організмі? Система лімфотоку відповідає за виведення з організму шлаків і токсин, нормалізує обмін речовин і дає заряд енергії на цілий день.

При лімфотичному масажі, спеціаліст впливає саме на лінії лімфотоку. Тут дуже важливо, щоб масаж виконував професійний масажист. Якщо Вам здається, що Ви з легкістю можете впоратися самостійно (або ж можете близькій людині зробити масаж), краще не експериментувати, а звернутися за професійною допомогою в масажний салон.

Лімфодренажний масаж обличчя і шиї

Такий масаж – запорука здорової і пружної шкіри. Лімфодренажний масаж обличчя дозволяє позбутися від набряків в області повік і під очима, сприяє розгладженню дрібних зморшок, робить носогубні складки менш помітними. Можна сказати, що такий масаж дає видимий омолоджуючий ефект, але і для молодої шкіри його рекомендують до виконання для підтримки тонусу і пружності шкіри.

Лімфодренажний масаж ніг – одна з самих популярних процедур в масажній практиці. Процедура перешкоджає розвитку варикозу, тому жінкам такий масаж особливо показаний до проведення. Краще всього, якщо це буде масажний курс. Масажист зробить потрібні призначення, враховуючи Вашу індивідуальну проблему і потребу організму. Після лимфодренажных процедур шкіра обличчя набуває чи не первозданну молодість, тоді як шкідливі речовини, навпаки, виводяться.

При лімфодренажному масажі розщеплюються жирові відкладення, а значить, можна сміливо втрачати зайве. При регулярних процедурах, в обсягах «йде» від 1 до 7 сантиметрів (в середньому).

Не рекомендується такий вид масажу при схильності до тромбозу, при хворобах крові, у період вагітності і при злоякісних пухлинах.

Даний вид масажу виконується максимально акуратно, з урахуванням всіх точок, на яких має припадати вплив. Тиск на тканини має бути м'яким. Професійний масажист досконало знає будову і розташування лімфовузлів, а також судин. Саме тому при професійному лімфодренажному масажі Ви отримуєте виняткову користь. Важливо знайти свого масажиста, який допоможе Вам досягти бажаного результату, і після процедур якого Ви будете почувати себе чудово. Переконайтеся в користі лімфодренажного масажу на власному досвіді, і ми впевнені, що такий масаж стане Вашим улюбленим.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...