Субота, Гру 5, 2020
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Спортивна пляшка, що стискається — вдале вирішення проблеми (ВІДЕО)

Середа, 5 серпня 2020 року


Спортсмени, які беруть участь у змаганнях, потребують швидкого поповнення запасів води в організмі. Спортивна пляшка, що стискається — вдале вирішення цієї проблеми. Такі пляшки в основному виготовляють із пластику, але нещодавно стартап з Австрії Keego представив унікальну пляшку для води, зроблену з еластичного титану.

Усі спортсмени, від любителів до професіоналів, знають про переваги пляшки, що стискається. Вона дозволяє швидко і за допомогою тільки однієї руки втамувати спрагу, не відволікаючись від процесу змагання.

Однак до цього часу такі пляшки робили із пластику, який має безліч недоліків, у тому числі потенційні ризики для здоров'я, пов'язані з вилуговуванням хімікатів із корпусу пляшки у воду (пластифікатори й пом'якшувачі).

Крім того, пляшки складно помити настільки якісно, ​​щоб позбутися усіх бактерій. І, оскільки пластикові пляшки не так довговічні, як металеві, це сприяє накопиченню пластикових відходів. Але тепер усі ці проблеми готовий вирішити стартап з Австрії Keego.

Для створення спортивної пляшки розробники використовували нову форму еластичного титану. Ця речовина довговічна і запобігає забрудненню рідини небезпечними речовинами.

Таку пляшку набагато легше стискати, ніж пластикову, і під час спортивного змагання це може заощадити цінні секунди, які потрібні, щоб зробити ковток води.

Keego поєднує у собі переваги легкого і гнучкого пластику та металу, який не додає воді присмаку.

Заокруглена форма пляшки дозволяє отримати ідеальний розподіл напруги й тиску. У процесі виробництва до титанової оболонки додається еластичний сердечник, і при стисненні тиск рівномірно розподіляється по всій оболонці. Keego повідомляють, що це значно полегшує стиснення, якщо порівнювати з більш жорсткими пластиковими пляшками.

Висока швидкість потоку води дозволяє спортсменам пити, не торкаючись пляшки ротом, що зводить до мінімуму контакт із бактеріями. Важливі також й інші переваги титану — пляшка легка (140 г), міцна і не надає воді додаткового смаку.

Завдяки ергономічній формі Keego прекрасно поміщається у пляшковій сітці велосипеда.

На даний час у продажу доступні пляшки сріблястого і чорного кольорів, а в майбутньому їх планується робити також синіми або жовтими.

Пляшка Keego буде створюватися виробником деталей для прискорювачів частинок на спеціально побудованому об'єкті в Данії. Хоча компанія отримала фінансування від австрійського уряду, але інвестицій, необхідних для запуску технології, недостатньо, і тому розробникам довелося шукати додаткове фінансування на Kickstarter.

Comments   

загрузка...