• Безпечний засіб для прання: найпростіший рецепт

  • П'ятниця, 30 березня 2018 року

У наш час практично всі миючі, пральні засоби та порошки, а також пом'якшувачі тканини та відбілювачі містять нафтохімічні речовини, побічні ефекти від яких негативно впливають на здоров'я. Спробуйте зробити натуральне та безпечне мило, яке чудово замінить порошок.

У гонитві за безпечною «хімією», багато хто витрачає чималі гроші на покупку дорогих миючих засобів із позначкою «organic». Але це зовсім не обов'язково: ви можете зробити власне мило, яке обійдеться дешевше, і при цьому буде не менш якісним.

Sarah Dephillips пропонує приготувати на вибір 2 варіанти мила: порошкоподібне або рідке. Якщо у вас немає проблем із нагріванням води для прання, можна використовувати перший варіант, а для прання у холодній воді — тільки другий.

Інгредієнти:

  • 1 брусок кастильского мила (можна знайти в інтернет-магазинах або зробити самому);
  • 1 стакан бури (тетраборат натрію);
  • 1 стакан харчової соди.

Для рідкого мила (другий варіант): чиста ємність на 20 л і стільки ж чистої води.

Приготування:

Крок 1: на тертці подрібнити брусок кастильского мила.

Крок 2: якщо ви робите порошкоподібною мило, додайте у терте мило 1 стакан бури і 1 стакан харчової соди, перемішайте і покладіть у герметичний контейнер. Усе готово! Використовуйте 1/4 склянки цієї суміші для звичайного великого завантаження білизни. Для полоскання підійде як тепла, так і холодна вода.

Якщо ви робите рідке мило, після кроку 1 переходьте відразу до кроку 3.

Крок 3: для приготування рідкого мила налийте у велику каструлю 1 літр води та доведіть до кипіння. Поступово і обережно помішуючи, додайте терте мило. Продовжуючи помішувати, чекайте, поки мило повністю розчиниться.

Крок 4: вилийте 8 л гарячої водопровідної води у відро на 20 л. Додайте буру і харчову соду, перемішайте до повного розчинення.

Крок 5: додайте розчинену мильну воду, добре перемішайте і додайте ще теплої води, щоб обсяг розчину став 20 л.

Крок 6: зберігайте рідке мило в контейнерах. Використовуйте близько 2/3 стакану для звичайних великих завантажень. Обполіскуйте холодною водою.

От і все! Обидва варіанти прості й економічні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...