• Усі плюси віртуальної адреси в США

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Середа, 21 березня 2018 року

ⓅОнлайн шопінг дозволяє купувати різноманітні американські товари високої якості за досить приємними цінами. Покупець може вибирати товар у будь-якому американському онлайн-магазині й оформити його доставку в Україну. Але щоб правильно реалізувати цей процес, гарантовано отримати посилку в цілісності потрібно мати адресу в США для покупок.

Якщо у вас немає такої адреси, а також досвіду в онлайн-шопінгу, то, однозначно, за даними послугами краще звернутися до спеціалізованої компанії-посередника.

Віртуальна адреса в США для ваших покупок

Деякі онлайн-магазини штатів по ряду об'єктивних причин відмовляються відправляти свою продукцію за кордон.

Вони пояснюють це складністю платіжної системи, негативним досвідом зовнішньої торгівлі або турботою про дилерів.

Дуже часто американські компанії реалізують пересилання тільки в межах країни. Тому, щоб покупець з України зміг зробити покупку, потрібна так звана віртуальна адреса в США.

Це свого роду проміжна адреса або пункт, який допомагає вирішити ряд питань і зробити без перешкод онлайн-покупку американського товару.

Наявність адреси в Америці забезпечує українськомкому онлайн-покупцеві можливості, які доступні або передбачені тільки для жителів США.

Основні можливості такі:

  • придбання різних речей усіляких брендів;
  • участь в акціях, а також отримання знижок;
  • реєстрація в партнерських програмах;
  • покупка різних лотів на онлайн аукціонах.

Як отримати адресу в Америці для покупок

Щоб мати адресу в Америці, зовсім не обов'язково мати там родичів, і тим більше не варто купувати нерухомість. Усе значно простіше.

У цьому допоможуть спеціалізовані посередницькі компанії, професіонали у сфері онлайн-торгівлі, які здатні вирішити всі питання і мають в Америці складські приміщення для тимчасового зберігання покупок.

В Україні однією з надійніших організацій є «Vector-usa». Даний сервіс універсальний, він надає повний пакет послуг з купівлі речей і гарантованої доставки посилок з Америки в Україну.

Організація має свою віртуальну адресу Delaware в США, яка є проміжним складом. Це дозволяє безперешкодно здійснювати онлайн-покупки і пересилати їх до іншої держави.

При цьому вартість доставки зі США буде дуже лояльною, не збільшивши загальну ціну покупки.

Яка ціна доставки зі США

Особливу популярність сьогодні має інтернет-аукціон еВау, де можна дуже вигідно придбати високоякісні американські речі. Знижки тут просто колосальні, досягають навіть 80%, різноманітність лотів просто вражаюча.

Принцип роботи даного сервісу дуже схожий на аукціонні продажі «з молотка». Здійснювати операції на аукціоні може кожен. Але багато покупців турбуються про те, чи пропустить посилку митниця, і скільки коштує доставка з США.

Досвідчені професіонали в сфері онлайн-аукціонів усе реалізують кращим чином. При цьому послуги компанії по доставці оптимально низькі. Вони складаються з 5% комісійних від вартості покупки і ціни за транспортування посилки, яка залежить від обраного способу доставки: 3,5 $/1 кг ваги морем і 6,5 $/1 кг - авіадоставка.

Кожен етап угоди і відносин компанія-клієнт проходить відповідно до законодавчих норм України.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...