• Броньовані вхідні двері: основні переваги

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Субота, 17 березня 2018 року

ⓅВхідні двері — це невід'ємний елемент кожної оселі. Вони виконують декілька важливих функцій, а саме забезпечують безпеку, дотримують особистий простір і зберігають конфіденційність приватного життя. На сьогодні існує багато видів вхідних дверей, але найбільшою популярністю серед покупців користуються броньовані моделі.

Особливості броньованих дверей

Це металеві двері, верхній шар яких виготовлен із товстого сталевого листа. Завдяки цьому вони стійкі до механічного злому і можуть протистояти застосуванню ріжучих інструментів протягом годин. Зазвичай в квартирах та будинках встановлюють броньовані моделі четвертого класу. Існують також більш потужні дверні конструкції, але вони коштують значно дорожче. Їх встановлюють в тому випадку, якщо в приміщенні зберігаються цінності, гроші або важливі документи.

Основні переваги

Броньовані вхідні двері мають багато переваг перед дерев'яними, пластиковими або алюмінієвими. Серед них:

  • Двері мають великий термін експлуатації. До того ж, вони протягом багатьох років зберігають свій естетичний зовнішній вигляд, не перекошуються і завжди зберігають свою форму, на відміну від простих дерев'яних моделей.
  • Як правило, броньовані двері виготовляють з декількох листів сталі, котрі перекладаються мінеральною ватою. Така складна конструкція перешкоджає витіку теплого повітря з приміщення і забезпечує відмінну теплоізоляцію.
  • Серйозний зовнішній вигляд дверей відлякує своєю неприступністю потенційних грабіжників. За їх логікою, якщо господар встановив надійні броньовані двері, то він також не став заощаджувати на замку.
  • Матеріал, з якого виготовляють броньовані двері, стійкий до вогню. Тож, вони набагато краще захистять квартиру в разі пожежі в порівнянні з дерев'яними та металевими моделями.
  • Варто також відзначити, що сучасні виробники приділяють велику увагу не тільки безпеці, але і дизайну дверей. В магазині можна знайти моделі на будь-який смак. Якщо є бажання і гроші, то можна замовити нові двері за індивідуальним ескізом. Двері можна покрити ПВХ або МДФ, додадуть ексклюзивності деталі їз скла або натуральної шкіри. Вони стануть справжньою прикрасою оселі, підкреслять статусність і відмінний смак господаря.

Великий вибір броньованих дверей від українського виробника S-dveri можна знайти за посиланням s-dveri.com.ua/dveri-ukr.html. Компанія пропонує моделі для жилих приміщень, технічних приміщень і внутрішніх офісів. Строгий контроль якості на всіх етапах виробництва гарантує замовникам довговічність і надійність конструкцій.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...