• 5 популярних вакансій від Work and Travel USA

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 лютого 2018 року

ⓅWork and Travel USA є лідером серед програм культурного обміну для студентів вищих навчальних закладів денної форми навчання. Це прекрасна можливість пізнати світ, познайомитися з новими друзями, отримати досвід роботи. Існує безліч вакансій для студентів. В основному це вакансії у сфері обслуговування: готелі, ресторани, парки розваг, басейни, магазини, кафе. Щоб вибрати вакансію, студенту потрібно пройти співбесіду з роботодавцем, де слід розповісти про себе, продемонструвати свої мовні навички. І вже виходячи з цього по результату співбесіди студенту будуть запропоновані можливі варіанти. Далі обговоримо ТОП-5 вакансій по WAT USA.

Lifeguard (рятувальник)

Ця вакансія підходить молодим людям із хорошою фізичною формою, як хлопцям, так і дівчатам. Потрібно мати непогану розмовну англійську та вміти відмінно плавати. Працюють лайфгарди в основному біля басейнів або на пляжі. Обов'язки рятувальника: надавати допомогу на воді, видавати відвідувачам сонцезахисні парасольки, стежити за безпекою на території. Оплата праці становить від $ 8 на годину, можливі бонуси в кінці сезону.

Hosstess

Ця вакансія стрімко набирає популярності серед молоді. В обов'язки входить зустріч клієнтів, супровід їх до столика, подача меню, контроль за чистотою в залі, рішення конфліктних ситуацій. Потрібно добре володіти розмовною англійською, оскільки спілкуватися потрібно багато. Оплата становить від $9 за годину, можливі і приємні бонуси. Хостес – це обличчя компанії, а отже ви завжди повинні мати чудовий вигляд, усміхатися, привітно спілкуватися з клієнтами, грамотно розмовляти і бути ввічливим. Якщо ці якості тобі близькі – це робота для тебе!

Ще одна відома крюїнгова компанія Global Marine Service http://globalmarine.com.ua/ знаходить роботу для багатьох моряків, які планують піти в рейс. Менеджери цієї компанії зроблять усе можливе для вибору судоплавної компанії, пошуку вакансії, підготують усі необхідні документи.

Houskeeper

Ця вакансія підходить для студентів навіть із слабкою англійською. Суть роботи – прибирання номерів, квартир, будинків (в залежності від місця роботи), зміна постільної білизни. Обов'язкова умова – відсутність алергії на хімічні миючі засоби. Оплата – від $8 на годину.

Waiter/waitress

Найактуальніша вакансія! Робота офіціантом завжди весела. Це робота в команді, багато спілкування і нових друзів. У вас буде можливість вивчити специфіку національної кухні або кухні народів світу. Тут необхідна відмінна розмовна англійська, привітність, активність і цілеспрямованість. Оплата праці невисока, від $3 на годину. АЛЕ! Головний бонус, який робить цю вакансію такою популярною – чайові, завдяки яким при бажанні можна заробляти і $200 за зміну.

Ride operator

Це працівник в парках розваг. Суть роботи: перевірка квитків, контроль за роботою атракціону, надання інформації про парк для відвідувачів. Оплата праці – від $8.

Щоб стати учасником програми культурного обміну, вам необхідно звернутися до агентства, яке займається програмою Ворк енд Тревел. Менеджери зроблять усе можливе, щоб ви незабутньо провели літні канікули в США!

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...