• Найкращі книги для розвитку дитини

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 15 березня 2018 року

ⓅТрудові будні зазвичай повністю завантажені справами, і на виховання дітей залишається дуже мало часу. Але ж дитину з малих років необхідно привчати до розвиваючих ігор і читання літератури.

Це стане не тільки відмінним стимулом для вашого малюка в освоєнні тих чи інших сфер, а й зміцнить вашу з ним дружбу і взаємну довіру.

Зусиллями ТМ Profiplan була випущена унікальна і цікава книга для всієї родини «Сімейна книга розвитку uchebnikniga.com». Завдяки цій книзі ви зможете привчити свою дитину до відповідальності, навчити її правильно розподіляти час і ставити перед собою конкретні цілі.

Відкривши першу сторінку, потрібно скласти карту мрії, вклеїти фотографії родини і внести інформацію про кожну сферу життя, заздалегідь обговоривши це з іншими членами родини. Цікаві і повчальні історії дитина буде слухати з задоволенням, а потім необхідно давати їй завдання, які вона повинна виконати протягом місяця.

Книга приваблива для малюка тим, що барвисто оформлена картинками у вигляді наклейок. Важливо, щоб точка зору дитини теж враховувалася, а тому не треба ставити перед нею важкі завдання.

Родині необхідно буде збиратися разом вечорами і обговорювати досягнення дитини, відзначаючи її заслуги смайликами.

Під кінець місяця вам необхідно буде нагородити її за виконану задачу медаллю і будь-якою нагородою, наприклад, квитками до цирку, придбанням нової іграшки – на ваш розсуд. Ігри подібного плану прищеплюють дітям мотивацію і впевненість в собі.

Дуже важливо допомогти їм розвиватися в багатьох сферах, адже це сприяє досягненню поставлених цілей і успіху. Ця книга не тільки допоможе вашій дитині, а й згуртує всю сім'ю.

Немає нічого кращого, ніж проведений із родиною час у вихідні або у вільні вечори. Такі сімейні вечори є дуже важливими для згуртування сім'ї і несуть в собі приємну атмосферу. Можна обговорювати безліч цікавих тем з дітьми, допомагати їм в чому-небудь, грати в настільні ігри, а ще ділитися таємницями або потаємними думками.

Сім’я є важливою частиною життя будь-якої людини, а тому необхідно цінувати час, проведений в колі своєї родини.

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...