• Як правильно вибрати чохол для iPhone

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    Четвер, 29 березня 2018 року

Ⓟ«Корисна річ повинна виглядати красиво» - цього правила дотримуються провідні світові компанії світу. І вони не помилилися, адже купівельна активність зростає, коли товар на прилавках кожен раз з'являється більш вдосконалений як технічно, так і по дизайну в порівнянні з моделями минулого випуску.

Компанія Apple протягом багатьох років надає шанувальникам своєї продукції найширший вибір гаджетів і аксесуарів до них.

Якщо ви готові до придбання нової моделі iPhone, варто подумати і про купівлю такої необхідної речі, як чохол. Він призначений не тільки для захисту вашого гаджета від дрібних пошкоджень, подряпин і ударів, а й може стати справжньою окрасою, додасть телефону унікальності і буде віддзеркаленням вашої індивідуальності.

Чохли на айфон, виготовлені в різних варіаціях за формою, матеріалу, функціоналу і колірній гамі, безумовно, зможуть задовольнити запити найвимогливіших споживачів.

вибор футляра

Про що ж слід пам'ятати, підбираючи чохол?

При виборі футляра дуже важливо звернути увагу на те, щоб він ідеально підходив для моделі вашого айфона. Якщо чохол не випускався безпосередньо під якусь модель, існує ймовірність того, що він не підійде за габаритами, буде сидіти занадто щільно або, навпаки, занадто вільно.

Купуючи спеціалізовані чохли на сайті виробника, ви захистите себе від подібних неприємних сюрпризів.

Перед придбанням продумайте, які з властивостей чохла для вас найбільш важливі, а які менш. Адже футляри бувають різними за конструкцією і зовнішнім виглядом. Слід підібрати чохол на який ідеально підійде саме вашому гаджету.

Чохол-накладка

Особливості різних видів

Наприклад, чохол-книжка стане в нагоді тим, хто хоче захистити всі поверхні свого айфона. Зазвичай у функціонал чохла-книжки входить можливість складатися, виконуючи роль підставки. Крім того, в ньому нерідко передбачені відділення для кредитних карток та інших дрібниць.

Чохол-накладка призначена для тих, кому зручніше, щоб екран був постійно відкритим. Цей варіант закриває задню і бічні панелі айфона, а для захисту екрану можна використовувати спеціальну плівку або скло.

Чохол-портмоне виглядає як гаманець. У ньому є відділення для карток, купюр і безпосередньо для телефону. Така практична модель підійде тим, кому зручно зберігати потрібні речі разом і під рукою.

Чохол-обкладинку зазвичай виробляють з натуральних матеріалів, доповнюючи вишуканим дизайном. Така обкладинка відмінно з'єднується з корпусом смартфона завдяки магнітам.

Чохол книга-підставка зовні схожий на чохол-книжку, але все ж він відрізняється здатністю розкладатися в зручну підставку, яка стане в нагоді для перегляду відео або набору тексту.

Чохол пенал-автомат забезпечить повну безпеку смартфона. Саме цей пенал вбереже від випадкового відкривання замка, і ви можете бути впевнені, що телефон не випаде.

При виборі чохла дивіться не тільки на зовнішні характеристики матеріалу, але і на те, наскільки буде зручно тримати його в руці. Залежно від ваших уподобань, вибирайте футляр з шаршавою неслизькою або з більш гладкою поверхнею.

І, безумовно, звертайте увагу на ступінь відкритості, тобто на те, наскільки вам будуть доступні порти, камера і екран у закритому вигляді.

Ми сподіваємося, що вам будуть корисні ці поради, а при виборі чохла ви зможете оцінити всі варіанти і вибрати найкращий. Вдалих вам покупок!

 

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...