• Де отримати кошти до стипендії

  • На правах партнёра Ⓟ | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 березня 2018 року

ⓅБільшість країн Європи не виплачують студентам стипендії на відміну від України, хоча суми, які отримують українські студенти, вельми скромні і не можуть покрити невідкладні поточні потреби. Можна вирішити проблему кількома способами.

Кредитна компанія онлайн

Є безліч сервісів. Наприклад, Швидкокредит– один з найбільш зручних, оскільки немає необхідності пред'являти численні документи, доводити платоспроможність.

Рішення приймається оперативно, від користувача вимагається мінімум відомостей, і вони самі базові, а обробка відбувається автоматично всього кілька хвилин і користувач відразу отримує повідомлення про результати розгляду.

Звернення в ломбард

Тут працює класична схема співпраці, що склалася роками: користувач надає в заставу прикраси або інші речі, що мають матеріальну цінність, взамін отримує гроші. Ломбард не вимагає безліч документів, не перевіряє платоспроможність, кредитну історію, потрібно лише викупити річ назад, якщо є необхідність, або залишити її в установі назовсім.

Банківська картка

Щоб отримати кредит на карту, необхідно оформити у відділенні банку карту, що має кредитний ліміт. В основному він становить не більше 3000 гривень. Але при знятті готівки в терміналі віднімаються досить значні відсотки від суми позики. До того ж банки практикують збільшення ліміту, але не інформують про це власника карти, що загрожує ризиками попадання в боргову яму.

Так, при виборі останнє слово завжди за користувачами, але потрібно тверезо зважити всі особливості, плюси і мінуси. Практика показує, що найшвидший і дуже популярний спосіб оформлення позик для студентів – це віртуальна компанія.

Як може студент взяти кредит онлайн?

Швидкокредит вигідно відрізняється від інших сервісів, уся діяльність ведеться офіційно і тільки в інтернеті, немає необхідності приходити особисто, надавати документи або їх завірені копії. Користувач повинен:

  • мати номер телефону та електронну адресу;
  • вказати банківську карту;
  • мати скан ІПН і паспорта;
  • бути повнолітнім, мати вільний доступ до інтернету.
  • повинен заповнити реєстраційну анкету.

Після обробки заявки, якщо система схвалить її, то протягом декількох хвилин гроші будуть зараховані на карту. Щоб оформити кредит, необхідно перейти за посиланням: shvidkokredit.com.ua

­*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...