• Дитячі вологі серветки: робимо вдома

 • Понеділок, 19 березня 2018 року

Дитячі вологі серветки — незамінна для молодих батьків річ. Але мало хто знає, що крім тих серветок, які продаються в магазинах і містять небезпечні речовини та навіть алергени, є й інший варіант — саморобні домашні серветки. Спробуйте ці серветки хоча б один раз, і ви більше ніколи не повернетеся до покупних.

Як пише Jenn Savedge, вологі серветки застосовуються дуже часто. Особливо — у сім'ях із маленькими дітьми. Ці серветки стануть у пригоді під час зміни підгузок, а також їм можна знайти тисячі інших застосувань. Розлився сік? Брудний стіл? Брудне коліно? Не панікуйте — просто дістаньте дитячі серветки.

Таким чином, нескладно уявити, у що обходиться регулярна купівля серветок. Але ж більшість традиційних дитячих серветок, які є на полицях магазинів, виготовляються з милом, ароматизаторами, консервантами та барвниками, які можуть бути не такими вже й безпечними для шкіри новонародженої дитини.

На щастя, досить легко зробити свої власні домашні серветки для дітей, що дозволить заощадити гроші та контролювати якість інгредієнтів, які будуть контактувати зі шкірою.

Матеріали:

 • паперові рушники (або шматочки багаторазової тканини);
 • 1 стакан води;
 • 2 столові ложки рідкого мила;
 • 1 столова ложка оливкової або мигдальної олії (необов'язково);
 • пластиковий контейнер (підійде і старий контейнер від серветок).

Як зробити:

 1. Розріжте рулон паперових рушників навпіл.
 2. Змішайте усі рідкі інгредієнти у великій мисці.
 3. Помістіть частину паперових рушників у рідку суміш і залиште на 10 хвилин.
 4. Переверніть паперові рушники і дайте постояти ще 10 хвилин.
 5. Витягніть внутрішню картонну частину.
 6. Помістіть саморобні серветки в контейнер.

Якщо ви використовуєте багаторазову тканину, просто змішайте рідкі інгредієнти і розпиліть їх на тканину безпосередньо перед використанням, потім одразу ж виперіть.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...